Andrzej Supron, czyli wrażliwy twardziel

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Andrzej Supron, czyli wrażliwy twardziel
Andrzej SupronFoto: MediaPictures.pl/Shutterstock.com

Jest jednym z najlepszych polskich sportowców, który na niemal 2,5 tysiąca pojedynków przegrał może trzydzieści. A wiele z nich ukończył przed czasem i także z tego powodu wprawiał w dumę i zachwyt swoich wiernych kibiców, którzy nosili go na rękach. I to dosłownie, np. z Dworca Gdańskiego na jego rodzime Powiśle.

Posłuchaj

Andrzej Supron gościem Katarzyny Stoparczyk (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

I choć człowiek ten zdobył 16 medali w mistrzostwach Europy, świata i podczas igrzysk olimpijskich, to dla wielu pozostaje mistrzem życia. Lubi pomagać ludziom, uwielbia śpiewać i zawsze dba o to, by być uczciwym wobec innych. Gościem audycji "Myślidziecka 3/5/7" był "profesor zapasów" Andrzej Supron.

– Są różne sytuacje, które sprawiają, że choć jestem pewnym siebie twardzielem, trochę się wstydzę, a wręcz potrafię zapłakać przy wzruszającej scenie filmowej. Mam tę "ludzką twarz" – opowiadał gość audycji. – Jestem cholerykiem, potrafię się oburzyć. Mimo to, mogę co rano spojrzeć w lustro, bo wiem, że nigdy nikogo nie skrzywdziłem ani nie splamiłem swojego nazwiska w żaden sposób – wyznał Andrzej Supron.

Andrzej Supron gościem Katarzyny Stoparczyk, fot. Ola Baszun Andrzej Supron gościem Katarzyny Stoparczyk, fot. Ola Baszun

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji, w której można usłyszeć wiele ciekawostek z życia naszego gościa oraz przekonać się o jego… talencie wokalnym!

***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Andrzej Supron (były zapaśnik, trener i sędzia zapaśniczy)
Data emisji: 3.02.2018
Godzina emisji: 6.04

ml/mz

Polecane