Karp 2015, czyli "Karpate szczęście". Posłuchaj świątecznej piosenki Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Karp 2015, czyli "Karpate szczęście". Posłuchaj świątecznej piosenki Trójki
Katarzyna Pruchnicka, podobnie jak inni śpiewający, podczas nagrywania piosenki "Karpate szczęście" bawiła się bardzo dobrze Foto: K. Goleniewska/ PR

"Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku - idą święta!" - śpiewają już od 16 lat dziennikarze Trójki. Nie inaczej jest w tym roku. W ramach akcji "Święta bez granic" w studiu nagraniowym Programu 3 powstała nowa wersja tej piosenki. I - jak zwykle brawurowo - wykonali ją Przyjaciele Karpia, czyli radiowcy z ul. Myśliwieckiej 3/5/7.

Posłuchaj

"Karpate szczęście"
+
Dodaj do playlisty
+

Nagranie to znajduje się na płycie "Święta bez granic 2015". Dochód z jej sprzedaży przeznaczony zostanie w całości na rzecz dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną, podopiecznych Fundacji "KOOCHAM".

"Karpate szczęście" powstało przy współpracy wielu wspaniałych artystów. Autorem muzyki jest Wojciech Kaleta (wykorzystano cytaty z utworów: Isn’t She Lovely - muz. Stevie Wonder; New York, New York - muz. John Kander; Singin’ In The Rain - muz. Nacio Herb Brown). Słowa napisała Maria Czubaszek wspólnie z Kubą Strzyczkowskim. Za aranżację, nagranie instrumentów i produkcję muzyczną odpowiadał Wojciech Zieliński.

W tym roku pod hasłem "Święta bez granic" Trójka wspiera Fundację "KOOCHAM" w gminie Nieporęt k/Warszawy, która zbiera środki na budowę specjalistycznego centrum edukacyjno-rehabilitacyjnego dla dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną.

Piosenka "Karpate szczęście" znalazła się na specjalnej płycie "Święta bez granic 2015", która od soboty 28 listopada będzie dostępna w dobrych sklepach muzycznych, sklepiku "Walendziku" przy Myśliwieckiej 3/5/7 oraz internetowym sklepie Polskiego Radia sklep.polskieradio.pl. Więcej informacji o akcji znaleźć można na stronie swietabezgranic.pl.

 

Polecane