Zdjęcie audycji

Cudze chwalicie

O audycji

Coraz więcej Polaków – zafascynowanych ogromnymi możliwościami zwiedzania w czasie wakacji odległych i często egzotycznych miejsc – zapomina, że równie piękne i magiczne miejsca są też w naszym kraju. Miejsca, które przyciągają osoby nawet z innych kontynentów. Chcemy pokazać, że Polska jest też pięknym i ciekawym krajem, który warto dobrze poznać.

Równocześnie chcemy zaprosić słuchaczy Trójki do odkrywania i pokazywania takich miejsc wspólnie z nami. Prosimy słuchaczy o przesyłanie elektronicznych „pocztówek z wakacji” z wyjątkowych dla nich miejsc w Polsce. Miejsc związanych też z jakąś niezapomnianą wakacyjną przygodą.

Pocztówka z wakacji, czyli zdjęcia danego miejsca plus parę słów opisu danego miejsca i ewentualnie jakiejś wspaniałej przygody wakacyjnej lub ( dla chętnych) zawierająca dodatkowo plik mp3 (czyli pocztówka dźwiękowa) z refleksją słuchacza dot. danego miejsca.
Najciekawsze pocztówki będą prezentowane na internetowej stronie Trójki - w specjalnej zakładce „Cudze chwalicie... – pocztówka z wakacji".

Zobacz w ramówce