Zdjęcie audycji

OFF Control

Następny odcinek audycji dnia|2024-07-18 o godzinie 21:07

O audycji

Kiedy zapada zmrok, do życia budzi się muzyka. Ta audycja jest inna niż wszystkie. To audycja do słuchania przy zgaszonym świetle. Słowa, wspomnienia, uczucia, odczucia i dźwięki, które wywołują emocje i nie dają o sobie zapomnieć. New wave, post rock, shoegaze, lo-fi, darkwave, slowcore, sadcore, electronic, goth rock, progressive rock, synth pop, indie, world music, acoustic. Wszystko to co offowe i często nieodkryte! 

"Off Control" to audycja nadawana od 2008 roku. Emisję rozpoczęła w internetowym radiu Megastacja Rock, później w Radiu Kampus, a kontynuowana była na antenie Czwórki od 2014 do 2022 roku. Od kwietnia 2024 audycja nadawana w Trójce.

Nieodłącznym elementem audycji są inspirujące, niczym nieskrępowane rozmowy. Wśród gości znaleźli się m.in.: Archive, Lebanon Hanover, Christian Savill oraz Rachel Goswell ze Slowdive, Editors, Maarten Devoldere z Warhaus, Jack Lawrence Brown z White Lies, Artur Rojek, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka. Off Control to również kultowy kącik "Tajemniczej Izy M." oraz zloty słuchaczy, które potwierdzają, że społeczność audycji jest nieodłącznym elementem audycji.

Pamiętaj! LIGHTS OFF - MUSIC ON!

Prowadzący

Zobacz w ramówce