Maria Czubaszek i Artur Andrus w "Trójce do Potęgi” (wideo)

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Maria Czubaszek i Artur Andrus w "Trójce do Potęgi” (wideo)
Artur Andrus w przedstawieniu "Trójka do Potęgi" Foto: Wojciech Adam Jurzyk

To już 16 grudnia! Zapraszamy na wyjątkowe przedstawienie – "Trójka do potęgi" w nowej odsłonie. Nim jednak to nastąpi przypominamy, co działo się w poprzednich przedstawieniach. A także zapraszamy do konkursu. Dochód ze spektaklu zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach.

Na Konkurs "Trójka do Potęgi" zapraszamy 9, 10, 11 i 12 grudnia do porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Do wygrania jest trójkowy zestaw podróżny.
Konkurs "Trójka do potęgi">>>

Scenariusz do przedstawienia "Trójka do potęgi" - na podstawie książki, komedii kryminalnej, Grzegorza Miecugowa - stworzył Wojciech Zimiński, a całość wyreżyserował Wojciech Malajkat. To współczesna historia, pokazująca w formie komedii kryminalnej, jak zarobić na... małżeństwach.

Kup bilet i pomóż dzieciom z Piszkowic>>>

W grudniowym spektaklu pojawi się kilka nowości – zaskakujący wątek, a wraz z nim nowa intrygująca rola mówiona oraz kilka niemych –  tak jak poprzednio niezwykle barwnych. Zadbali o to autorzy tekstu, Grzegorz Miecugow i Wojciech Zimiński. Na scenie zobaczymy nie tylko gwiazdy znane z poprzednich przedstawień: Daniela Olbrychskiego, Stanisława Tyma, Zbigniewa Zamachowskiego, ale i nowe postaci – Pawła Królikowskiego, Mariusza Czerkawskiego, Anitę Werner czy Zbigniewa Wodeckiego. A także dziennikarzy Trójki.

Maria Czubaszek w "Trójce do potęgi":

Grudniowa "Trójka do potęgi" to jeszcze atrakcyjniejsza wersja sztuki, która z powodzeniem wystawiana była w ubiegłym roku w stołecznym Teatrze Syrena, z okazji 50-lecia radiowej Trójki. Początkowo planowano tylko kilka przedstawień, które ostatecznie przerodziły się w cykl trwający ponad pół roku.

Artur Andrus, jako ksiądz, w przedstawieniu "Trójka do Potęgi":

Oprócz bardzo dużego zainteresowania, ważnym powodem, dla którego Trójka zdecydowała się na ponowne wystawienie sztuki jest fakt, że dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach.

Polecane