Ponad 97 tys zł po pierwszej, świątecznej licytacji. Dziękujemy!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Ponad 97 tys zł po pierwszej, świątecznej licytacji. Dziękujemy!
Licytację w ramach akcji "Święta bez granic" prowadził Kuba StrzyczkowskiFoto: Polskie Radio

Za nami pierwsza w tym roku licytacja w ramach akcji "Święta bez granic". Dzięki Słuchaczom udało nam się zebrać w sumie 97 410 zł (73 610 zł z licytacji i 23 800 zł z smsów charytatywnych). Dochód w całości przeznaczony jest na wsparcie dzieci z autyzmem.

Posłuchaj

O autyzmie opowiada m.in. Joanna Grochowska, wiceprezes Fundacji Synapsis
+
Dodaj do playlisty
+

Trójkowi Słuchacze po raz kolejny pokazali, że mają gorące serca i niezwykle szczodrze potrafią obdarowywać potrzebujących wsparcia. Licytacja piątkowa odbywała się w ramach akcji "Święta bez granic".

Święta bez granic - wszystko o akcji>>>

Najwięcej - bo - 33.333 złote - zaproponował Pan Aleksander za ZŁOTE PŁYTY OD DEEP PURPLE .

/

 

W skład zestawu wchodzą: pięknie oprawiona Złota Płyta za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy w Polsce, limitowane - "złote" wydanie płyty "Now What?!" na CD oraz oprawiona i podpisana przez wszystkich członków zespołu lista piosenek wykonanych podczas tegorocznego koncertu w Londynie. W rozmowie z Piotrem Kaczkowskim Ian Gillan, wokalista Deep Purple zadeklarował wzbogacenie zestawu o dwa bilety V.I.P. na koncert grupy w Polsce.

 

/

 

14 tysięcy 333 złote - po długiej licytacji - zapłaci Pan Robert za GRAFIKĘ ŻELOWA ORAZ ANTOLOGIĘ PŁYT OD JANA KANTEGO PAWLUŚKIEWICZA. Pan Robert wielokrotnie uczestniczył w Trójkowych licytacjach, jak mówi, wygrał do tej pory koło dziesięciu.

 

 

 

Za 10 tysięcy złotych został sprzedany niezwykły egzemplarz płyty Przyjaciół Karpia . Najwyższą kwotę zaproponował Pan Jacek. Album został dodany do licytacji na prośbę słuchaczy.

Za  RĘKOPIS WIERSZA o Trójce OD WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO zaproponował Pan Tomasz  - 6 i pół tysiąca złotych .

5 tysięcy złotych zapłaci Pani Monika za SCENARIUSZ Z AUTOGRAFEM OD MARCINA DOROCIŃSKIEGO

BUTY ZIMOWE OD RANDY CRAWFORD zostały wylicytowane przez Pana Marka za 4 tysiące 444 złote .

Dodatkowo dzięki Państwa smsom - udało się zebrać - 23 tysiące 800 złotych .

Zobacz przedmioty wystawione na pierwszą aukcję>>>

Dochód z aukcji w całości przeznaczony jest na wsparcie dzieci z autyzmem. - Mówi się, że autyzmem dotknięty jest 1 procent populacji, chociaż statystyki wciąż się zmieniają. Autyzm występuje niezależnie od miejsca zamieszkania, rasy czy statusu społecznego To zaburzenie rozwojowe, które może dotknąć każdą rodzinę na całym świecie - mówi Joanna Grochowska , wiceprezes Fundacji Synapsis . - Rocznie pomagamy 650 rodzinom. W ciągu 25 lat naszej działalności to było kilka tysięcy osób, które zostały bezpośrednio objęte nasza pomocą. W tym czasie przeszkoliliśmy w Polsce także 15 tys. osób, dzięki czemu działają w Polsce ośrodki mogące prowadzić terapię, pomagać osobom z autyzmem - opowiada gość Kuby Strzyczkowskiego .

Dowiedz się więcej o autyzmie>>>

Przed przystąpieniem do licytacji NALEŻY zapoznać się jego REGULAMINEM, który znajdą Państwo tu: Regulamin licytacji w ramach akcji "Święta bez granic".pdf

Na kolejne licytacje zapraszamy 13 i 20 grudnia . Zachęcamy także do kupienia płyty "Święta bez granic 2013” (m.in. z przebojową piosenką "Karp Story 2013”), a także do wysyłania smsów (od 1 do 31 grudnia 2013 r.). Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami.

Pomóc mogą Państwo dokonując wpłat na konto Fundacji SYNAPSIS.
Nr konta: BNP Paribas Bank Polska SA
91 1600 1169 0003 0132 3566 4161 (Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa). W tytule przelewu prosimy wpisać "Trójka – Święta bez granic".
Mogą Państwo także wysłać sms o treści POMOC pod numer 73 565 (koszt 3 zł + VAT, czyli razem 3 zł i 69 gr). Sms jest aktywny od 1 grudnia do 31 grudnia 2013 r.

(gs)

Polecane