Chcesz zagrać w "Trójce do potęgi"? To możliwe!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Chcesz zagrać w "Trójce do potęgi"? To możliwe!
Katarzyna Kolenda-Zalewska, Olga Borys, Beata Ścibakówna, Piotr Szwedes, Mateusz Damięcki, Sambor Czarnota w spektaklu "Trójka do potęgi"Foto: Wojciech Adam Jurzyk

- W połowie października ogłosimy casting na niemą rolę żeńską i męską w spektaklu "Trójka do potęgi" - zapowiada dyrektor Trójki Magda Jethon.

Posłuchaj

Chcesz zagrać w "Trójce do potęgi"? To możliwe! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

16 grudnia w Sali Kongresowej odbędzie się wyjątkowe przedstawienie. W ten wieczór wróci na deski spektakl "Trójka do potęgi". Dochód ze spektaklu zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach.

W połowie października Trójka ogłosi casting na niemą rolę żeńską i męską w spektaklu. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat, poczucie humoru, dystans do siebie i do świata. - Wygrana oznacza możliwość spędzenia dwóch godzin za kulisami z takimi gwiazdami, jak Daniel Olbrychski, Artur Andrus, Marek Niedźwiecki czy Urszula Dudziak - mówi dyrektor Trójki Magda Jethon. Żeby wygrać trzeba wymyślić atrakcyjny tekst lub wiersz lub hasło reklamowe o Programie Trzecim, mający maksymalnie 160 znaków.

Wszystkie informacje o spektaklu "Trójka do potęgi" znajdą Państwo na specjalnej podstronie >>>

"Trójka do potęgi" powstała z okazji 50-lecia radiowej Trójki. Początkowo planowano tylko kilka przedstawień w warszawskim teatrze Syrena, ale zainteresowanie publiczności spowodowało, że pomysł przetrwał dłużej i wraca w jeszcze bardziej rozbudowanej formule.

Scenariusz do przedstawienia "Trójka do potęgi" - na podstawie komedii kryminalnej Grzegorza Miecugowa - stworzył Wojciech Zimiński, a całość wyreżyserował Wojciech Malajkat.
Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji z dotychczasowych spektakli >>

Bilety są do kupienia na stronie eventim.pl

Słuchacze Trójki bardzo dobrze poznali już podopiecznych Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Piszkowicach, pomagając im przy okazji poprzednich akcji.

Polecane