"Trójka do potęgi" - zdradzamy kolejne szczegóły!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Trójka do potęgi" - zdradzamy kolejne szczegóły!
"Trójka do potęgi": Anna Nehrebecka i Mateusz DamięckiFoto: Wojciech Adam Jurzyk

"Trójka do potęgi" będzie miała w sobie coś z "Wojny domowej" zapowiada Wojciech Zimiński, autor adaptacji sztuki. Jak mówi jedna z niespodzianek przygotowanych na wyjątkowe przedstawienie "Trójka do potęgi” związana jest z postacią z telewizyjnego serialu.

Posłuchaj

"Trójka do potęgi" zdradzamy kolejne szczegóły! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
+
Dodaj do playlisty
+

- 16 grudnia w Sali Kongresowej będzie wyjątkowe przedstawienie. W ten wieczór wróci na deski spektakl "Trójka do potęgi". Dochód ze spektaklu zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach - zapowiadał wcześniej Trójkowa specjalistka od koncertowych zadań specjalnych Zofia Sylwin.

Scenariusz do przedstawienia "Trójka do potęgi" - na podstawie komedii kryminalnej Grzegorza Miecugowa - stworzył Wojciech Zimiński, a całość wyreżyserował Wojciech Malajkat.

- Ponieważ to była niezwykła przygoda, postanowiliśmy zafundować ją sobie i słuchaczom oraz widzom jeszcze raz, ale w nowej odsłonie. Stąd w tej detektywistycznej opowieści pojawił się nowy wątek, a więc także nowa postać. Na scenie zobaczymy też kilkunastu nowych artystów. O nowej postaci możemy tylko powiedzieć, że będzie uporczywa i będzie chciała za wszelką cenę dorobić. A jak będzie dorabiać, to Państwo zobaczą – zapowiadał w Trójce Wojciech Malajkat.

Na teatralnych deskach spotkali się profesjonalni aktorzy, m.in. Katarzyna Figura, Beata Ścibakówna, Mateusz Damięcki, Marek Kondrat, Daniel Olbrychski oraz aktorzy-amatorzy, tacy jak dziennikarze Trójki: Agnieszka Szydłowska, Artur Andrus, Marek Niedźwiecki. Wyjątkowych twarzy i głosów nie zabraknie i w tym roku.

Zobacz zdjęcia i posłuchaj relacji z dotychczasowych spektakli >>

Dochód z tegorocznego, grudniowego spektaklu zostanie przekazany Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu w Piszkowicach. - Zakład opiekuje się bardzo ciężko chorymi dziećmi, często porzuconymi tuż po urodzeniu. Bardzo chcemy pomóc i dlatego ten spektakl jest wydarzeniem bardzo pięknym i bardzo ważnym. I mamy nadzieje, że nasi Słuchacze będą z nami – dodaje Zofia Sylwin.

Bilety są do kupienia na stronie eventim.pl

Słuchacze Trójki bardzo dobrze poznali już podopiecznych zakładu, pomagając im przy okazji poprzednich akcji.

(ed, ei, gs)

Polecane