Mela Koteluk zapowiada nową płytę. "Dźwięki już rozgrzebane”

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Mela Koteluk zapowiada nową płytę. "Dźwięki już rozgrzebane”
Mela Koteluk podczas koncertu Męskiego Grania w Gdańsku, 3.08.2013Foto: Fot.: D.Kramski LIVE, mat. prasowe Męskiego Grania

- Bardzo lubię ten okres tworzenia, kiedy nagle coś powstaje z niczego – mówiła w Trójce Mela Koteluk. Artystka wystąpiła na finale Męskiego Grania 2013 w Żywcu.

Posłuchaj

Mela Koteluk przegania chmury przed koncertem i zapowiada nowy album (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

- To jest dla mnie rok przełomowy, kiedy w końcu udało mi się dotrzeć do ludzi, którzy utożsamili się z muzyką, którą gram i z tekstami, które śpiewam. To naprawdę krok milowy – przyznała wokalistka w rozmowie z Anną Gacek.

Mela Koteluk wystąpiła w Trójce (wideo)>>>

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Debiutancka płyta Meli Koteluk zatytułowana "Spadochron” została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy i krytyków muzycznych. Teraz młoda wokalistka pracuje nad nowym materiałem.

– Jesteśmy już na etapie rozgrzebania pierwszych słów i dźwięków. Bardzo lubię ten proces, bo to powstawanie czegoś z niczego. Myślę, że w przyszłym roku będziemy mogli podzielić się ze słuchaczami tym drugim albumem. Od czasu napisania piosenek na "Spadochron” minęło sporo czasu, więc cieszę się, że mogę teraz tworzyć coś bardziej aktualnego. To będą utwory bardziej odpowiadające mi takiej, jaką jestem teraz – dodała wokalistka, która tuż przed finałowym koncertem Męskiego Grania była goście audycji "Myśliwiecka 3/5/7”.

Jak Mela Koteluk walczy z tremą, a jak odreagowuje stres koncertowy? O tym wszystkim w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" opowiedziała Annie Gacek. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

(ei)

Polecane