Domowe Melodie: sporo Grażek i Zbyszków przychodzi na nasze koncerty

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Domowe Melodie: sporo Grażek i Zbyszków przychodzi na nasze koncerty
Domowe Melodie podczas koncertu w Gdańsku w ramach trasy Męskie Granie 2013.Foto: materiały prasowe/Męskie Granie/ fot. P.Tarasewicz

- Czujemy się trochę, jakbyśmy dostali więcej prezentów, niż na nie zasługujemy - mówi Justyna Chowaniak z zespołu Domowe Melodie o sukcesie grupy.

Posłuchaj

Domowe Melodie: sporo Grażek i Zbyszków przychodzi na nasze koncerty (W Tonacji Trójki)
+
Dodaj do playlisty
+

Utwór "Grażka" zespołu Domowe Melodie robi furorę wśród słuchaczy Trójki. 9 sierpnia piosenka znalazła się na 1. miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego . - To jest dla nas niesamowite zaskoczenie, ta piękna i bezwarunkowa miłość, którą przekazują nam słuchacze - mówiła Justyna Chowaniak w "audycji "W Tonacji Trójki/Męskie Granie".

Artystka przyznała Piotrowi Stelmachowi , że jest osobą bardzo wrażliwą. - Moja skóra jest być może nie tak gruba, jak powinna być, ale dlatego istnieje muzyka. Muzyka to mój ratunek - stwierdziła.
Justyna Chowaniak opowiadała, że muzycy Domowych Melodii nie zamierzają iść na kompromisy. - Pamiętam, że obiecałam sobie kiedyś, że jeśli kiedykolwiek będą chciała publicznie grać i śpiewać swoje piosenki, to będzie to od początku do końca tak, jak będę chciała i jak podpowiada mi serce, tak żebym mogła obudzić się rano i spojrzeć sobie w oczy - opowiadała.

Rozmówczyni Piotra Stelmacha wspominała, że pierwszym momentem, kiedy poczuli, że Domowe Melodie mogą odnieść sukces, był ten, gdy udostępnili w sieci swój pierwszy domowy teledysk do piosenki "Zbyszek". Reakcja internautów na niego była bardzo pozytywna.

Zespół Domowe Melodie wystąpił na koncercie Męskiego Grania w Gdańsku. Jak wokalistka wspomina ten koncert? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

W wakacje druga godzina poniedziałkowych wydań audycji "W Tonacji Trójki" (godz. 14.00 - 16.00) jest poświęcona Męskiemu Graniu.
Wygraj bilety na Męskie Granie >>>

Na trasie koncertowej wystąpią m.in.: BRODKA, Fisz Emade Tworzywo, Grażyna Łobaszewska, Hey, Kaliber 44, Kapela ze Wsi Warszawa, Katarzyna Nosowska, Kim Nowak, Lao Che, Leszek Możdżer, Marek Dyjak, Maria Peszek, Mela Koteluk, Michał Urbaniak, Myslovitz, O.S.T.R., Öszibarack, Patti Yang Group, Pink Freud, Royal String Quartet, Stanisław Soyka, Stanisława Celińska.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Trasa
Trasa Męskiego Grania 2013

17 sierpnia Męskie Granie dotrze do Warszawy. Trasa koncertowa zakończy się w Żywcu 31 sierpnia.

Na początku tego roku gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa". Zobacz niezwykły koncert!

Dwupłytowe wydawnictwo dokumentujące Męskie Granie 2012 dostępne (z Trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl . Znajdą tam Państwo także płyty z poprzednich edycji Męskiego Grania.

(pg)

Polecane