Męskie Granie 2013: transmisja koncertu Kim Nowak. Słuchaj teraz!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Męskie Granie 2013: transmisja koncertu Kim Nowak. Słuchaj teraz!
Foto: Adam Pańczuk/mat.prasowe/meskiegranie.pl

Dziś odbędzie się specjalne wydanie "Myśliwieckiej 3/5/7" prosto z Krakowa. Po audycji zapraszamy na transmisję koncertu Kim Nowak!

Znani wcześniej z hip-hopowej stylistyki Bartosz i Piotr Waglewscy wspólnie z Michałem Sobolewskim pokazują, że z raz sprawdzonej konwencji można po prostu wyjść, a artyści nie muszą się ograniczać. Nie potrzebują też wielu narzędzi, żeby robić doskonałą muzykę.

Prostota instrumentów, garażowe, surowe brzmienie i duża dawka przekory wystarczą, aby stworzyć utwory ważne, przenikające i na długo pozostające w pamięci. Utworem nagranym wspólnie z Izabelą Skrybant-Dziewiątkowską udowodnili, że mają w sobie wyobraźnię i odwagę, dzięki którym zaskakują i skutecznie łamią ramy schematycznego myślenia o granicach muzyki.

W Krakowie na koncercie inaugurującym Męskie Granie 2013 wystąpią: O.S.T.R i Michał Urbaniak, Natu Kozmic Blues i Katarzyna Nosowska, 2Cresky Feat. Lach, Hey, Kapela ze Wsi Warszawa, Kim Nowak, Lao Che, Marek Dyjak, Pink Freud oraz Maja Olenderek Ensamble . Koncert rozpocznie się w sobotę, 13 lipca o godzinie 17.00 pod hotelem Forum.

Zapraszamy do słuchania "Myśliwieckiej 3/5/7" prosto z Krakowa (godz. 15.00 - 18.00).Po audycji zapraszamy na transmisję koncertu Kim Nowak (godz. 18.00 -19.00)!
Wygraj bilety na Męskie Granie >>>

Męskie Granie 2013 to dwóch dyrektorów artystycznych i jedno twórcze napięcie. W rolach głównych Katarzyna Nosowska i O.S.T.R.

Dwupłytowe wydawnictwo Męskie Granie 2012 dostępne (z trójkową dwuzłotówką) na sklep.polskieradio.pl

Na trasie koncertowej wystąpią m.in.: BRODKA, Fisz Emade Tworzywo, Grażyna Łobaszewska,  Hey, Kaliber 44, Kapela ze Wsi Warszawa, Katarzyna Nosowska, Kim Nowak, Lao Che, Leszek Możdżer, Marek Dyjak, Maria Peszek, Mela Koteluk, Michał Urbaniak, Myslovitz, O.S.T.R., Öszibarack, Patti Yang Group, Pink Freud, Royal String Quartet, Stanisław Soyka, Stanisława Celińska.

Męskie Granie - wywiady, informacje, zdjęcia >>>

Trasa
Trasa Męskiego Grania 2013


Polecane