Queens Of The Stone Age i The National na Open’er 2013! Słuchaj teraz w Trójce

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Queens Of The Stone Age i The National na Open’er 2013! Słuchaj teraz w Trójce
Zespół The NationalFoto: Deidre O'Callaghan/mat. prasowe

Zapraszamy na koncerty gwiazd Open’er Festival 2013. W piątkowy wieczór na antenie Trójki transmisje występów grup Queens Of The Stone Age i The National.

Posłuchaj

Na koncerty Open'er 2013 zaprasza Agnieszka Szydłowska
+
Dodaj do playlisty
+

Queens Of The Stone Age łączą w swojej muzyce szereg rockowych gatunków, od hard rocka przez rock psychodeliczny, aż do desert rocka, którego są czołowym przedstawicielem.

Koncertów można słuchać na kanale moje.polskieradio.pl oraz na antenie

Przez 15 lat działalności nagrali pięc albumów, w tym tak szanowane pozycje jak "Rated R” i "Songs for the Deaf”, współpracowali m.in. z Billym Gibbonsem (ZZ Top), Julianem Casablancasem (The Strokes), Markiem Laneganem, Mattem Cameronem (Pearl Jam/Soundgarden) i zagrali setki koncertów, co przyczyniło się do opinii jednego z najlepszych koncertowych zespołów świata. 

Na transmisję koncertu Queens Of The Stone Age zapraszamy w piątek 5 lipca po godz. 22.

Na tym jednak nie koniec festiwalowych atrakcji na antenie Trójki. Dwie godziny później zapraszamy na kolejny koncert, tym razem zespołu The National, czyli amerykańskiej grupy z najsmutniejszymi piosenkami i świetnym poczuciem humoru.

Wywiadów, informacji i zdjęć szukaj na naszej podstronie poświęconej Open'er Festival

Polecamy kanał Open'er Festival na moje.polskieradio.pl

Występy na największych światowych festiwalach, długie trasy koncertowe, ponowne zaangażowanie w kampanię wyborczą Baracka Obamy i powstanie filmu dokumentalnego o zespole, pt. "Mistaken For Strangers”, to tylko część wydarzeń, jakie stały się udziałem The National od momentu wydania przełomowego dla nich "High Violet”. Płyta, która otworzyła przed formacją z Ohio najważniejsze sale koncertowe po obu stronach Atlantyku, doczekała się równie udanej następczyni. Szósty studyjny album The National, "Trouble Will Find Me” to kontynuacja muzyczna i tekstowa.

Na transmisję koncertu The National zapraszamy w nocy z piątku na sobotę (5/6 lipca), początek tuż po północy.


(ei, mat. pras. Open'er Festival)

Polecane