Dawid Podsiadło w Trójce, czyli pra, pra, pra, prapremiera

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Dawid Podsiadło w Trójce, czyli pra, pra, pra, prapremiera
Dawid Podsiadło odkrywa w Czwórce młode talenty!Foto: Sony Music Polska/ mat. prom.

W "Offensywie" Dawid Podsiadło ze swoim zespołem wykonał, poza znanymi już przebojami, bardzo świeże kompozycje. Nawet utwór napisany kilka godzin przed koncertem w Trójce…

Posłuchaj

Dawid Podsiadło o pracy nad piosenkami i o premierowych utworach (Offensywa/ Trójka)
+
Dodaj do playlisty
+

- Jego debiutancki album ma już status platynowej płyty, co rzadko się ostatnio zdarza – zapowiedział Dawida Podsiadło Piotr Stelmach. Chwilę później na scenie w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej  przy ul. Myśliwieckiej w Warszawie pojawił się Dawid Podsiadło z zespołem w składzie: Daniel Walczak, Wojtek Król, Piotr Jabłoński i Olek Świerkot.

LP3: Dawid Podsiadło znów numerem 1!>>>

Grupa zagra na tegorocznym festiwalu Open’er w Gdyni, którego patronem medialnym jest Trójka. – Tak jak z platynową płytą, trochę to do mnie jeszcze nie dociera. Wydaje mi się, że dopiero jak stanę na scenie i to wszystko zobaczę, może jakoś uwierzę – mówił w Trójce 20-letni wokalista.

Wszystko o festiwalu Open'er 2013>>>

Dawid Podsiadło jest zwycięzcą telewizyjnego programu X-Factor. Przyznał jednak, że zupełnie nie przeszkadza mu łatka laureata talent show. – Bo wiem, że stamtąd nie pochodzę. Mam nadzieje, że moją muzyką udowodnię, że miałem tę pasje i te pomysły jeszcze długo przed programem. Program tylko pomógł mi zrealizować moje marzenia znacznie szybciej i mocniej – powiedział Dawid Podsiadło.

Wokalista opowiadał także, jak powstają piosenki wykonywane przez jego zespół. Zdradził najdziwniejsze miejsce, w którym napisał piosenkę, wyznał  dlaczego nie lubi śpiewać a cappella, dał się nawet namówić na wykonanie utworu tak świeżego, że jeszcze bez oficjalnego tytułu.  

15 września 2013 r. Dawid Podsiadło ze swoim zespołem zagra koncert w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy już dziś.
Na "Offensywę" w każdy piątek po godz. 22.00 zaprasza Piotr Stelmach.

Polecane