Gwiazdy w finale "Orzeł może”. Zobacz wideo

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Gwiazdy w finale "Orzeł może”. Zobacz wideo
Artur Andrus i gwiazdy, które wystąpiły podczas pokazu mody Foto: Maciej Radziszewski

Koncert finałowy akcji "Orzeł może” zakończył ponad miesięczny cykl audycji, w których przekonywaliśmy Polaków do pozytywnego patrzenia na kraj i do radosnego patriotyzmu. Wieczór finałowy był pełen atrakcji.


Od 2 maja do 4 czerwca Trójka i "Gazeta Wyborcza" prowadziły akcję społeczną "Orzeł może", która miała na celu przekonanie Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły. Na antenie Trójki wyemitowanych zostało blisko 100 materiałów poświęconych m.in. odnoszącym sukcesy, a czasami mało znanym Polakom.

Symbolem akcji był orzeł, który – jak się okazało – pomógł też bardzo wymiernie Zakładowi Leczniczo-Opiekuńczemu dla dzieci w Piszkowicach. Figura czekoladowego orła została zlicytowana za 35 tysięcy złotych, a słuchacze Trójki drugie tyle wpłacili na konto ośrodka. Zbiórka pieniędzy potrwa do końca roku. Więcej informacji znaleźć można tu.

Na wielki finał przygotowaliśmy specjalny pokaz mody inspirowanej akcją. Oprócz zawodowych modelek w pokazie kreacje prezentowały także Anna Popek, Monika Richardson, Ania Rusowicz, Beata Ścibakówna, Beata Tadla, Dorota Wellman, Grażyna Wolszczak i Anna Wendzikowska.

W warszawskiej Sali Kongresowej wystąpiła także Kayah. Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego wydarzenie.

Polecane