Jaka jest Anna Maria Jopek? Sprawdź jej metkę

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Jaka jest Anna Maria Jopek? Sprawdź jej metkę
Anna Maria JopekFoto: Wojciech Kusiński/ Polskie Radio

40 proc. niezależności, 30 proc. życzliwości i 30 proc. tolerancji – to według Anny Marii Jopek jej najważniejsze, pozytywne cechy. Tak wygląda też, stworzona przez wokalistkę w ramach akcji "Orzeł może" jej indywidualna metka. Zapraszamy do wspólnej zabawy i tworzenia swoich metek.

Od 2 maja do 4 czerwca Trójka i "Gazeta Wyborcza" prowadzą wielką akcję społeczną "Orzeł może", która ma na celu przekonanie Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły. Prezydent RP objął akcję honorowym patronatem.

W ramach akcji zostanie m.in. zaprojektowana "Wspólna Metka". Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Metkę nr 1 stworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski a metkę nr 2 Pierwsza Dama, Małżonka Pana Prezydenta, Pani Anna Komorowska.

Swoje metki stworzyło wielu aktorów, dziennikarzy, ludzi kultury. Wśród ambasadorów akcji są Anna Maria Jopek i jej mąż Marcin Kydryński.

>> Tu znajdziesz metki wszystkich ambasadorów akcji

Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która zaprezentujemy 4 czerwca, czyli w dniu zakończenia akcji.

Polecane