Nostalgiczny koncert Klary w Trójce!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Nostalgiczny koncert Klary w Trójce!
Podczas koncertu Klara zaprezentowała materiał z płyty "Away", która została wydana pod patronatem Trójki, a także dwie piosenki do tej pory niepublikowane. Foto: fot.: Andrzej Jarocki/ Polskie Radio

Klara Jędrzejewska to młoda artystka, która sama pisze teksty i komponuje muzykę do swoich utworów, a profesjonalizm, z jakim to robi, zadziwia niejednego dojrzałego muzyka, m.in. wokalistę IRY, który został producentem muzycznym jej debiutanckiego albumu.Koncert odbył się 28 kwietnia 2013 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej i był transmitowany na antenie Trójki. Powtórkę koncertu można było usłyszeć 28 lipca. Zapraszamy także do oglądania materiału wideo.

Przygoda Klary z muzyką zaczęła się od wierszyków pisanych dla rozładowania negatywnych emocji i piosenek z bajek, które śpiewała na huśtawce. - Brak na rynku muzycznym artysty czy muzyki, która by mi w całości odpowiadała sprawił, że zdecydowałam się sama pisać teksty i komponować muzykę - wyjaśniła w "Markomanii".

Podczas koncertu Klara zaprezentowała materiał z płyty "Away", która została wydana pod patronatem Trójki, a także dwie piosenki do tej pory niepublikowane.

Klarze podczas występu towarzyszył zespół pod kierownictwem Tomasza Momota w składzie:

I skrzypce - Piotr Kulczyński

II skrzypce - Bartosz Kaproń

Altówka - Ewa Woroch

Wiolonczela - Anna Wilk

Śpiew - Natalia Wilk

Fortepian, aranżacje -Tomasz Momot

Gitara - Piotr Bogutyn

Gitara basowa - Hubert Kozera

Perkusja, instrumenty perkusyjne  - Grzegorz Kuligowski

Kupując płytę Klary "Away" na sklep.polskieradio.pl otrzymasz trójkową dwuzłotówkę! >>>

Klara śpiewa, gra na kilku instrumentach: gitarze akustycznej, ukulele, pianie, instrumentach klawiszowych i cymbałkach, a także rysuje.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Polecane