RDK: przedstawiamy zwycięzców Plebiscytu i Kulturystę Roku 2012!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
RDK: przedstawiamy zwycięzców Plebiscytu i Kulturystę Roku 2012!
aut. Jarema DrogowskiFoto: aut. Jarema Drogowski

Jak co roku, w ostatnim wydaniu "Radiowego Domu Kultury" przypominamy najważniejsze wydarzenia i spotkania ostatnich dwunastu miesięcy. I oddajemy głos Słuchaczom – to oni wybrali najlepszą płytę i książkę, a także najważniejsze wydarzenie roku. Instruktorzy natomiast wskazali kolejnego Kulturystę.

To był znów bardzo ciekawy rok! Gościliśmy w "Radiowym Domu Kultury" wielu artystów, pisarzy i muzyków. Odwiedziliśmy najważniejsze festiwale, opowiedzieliśmy o najciekawszych wystawach. Zaglądaliśmy do małych miejscowości, z dala od metropolii, by dowiedzieć się, jak tam ma się sztuka?

Przed nami podsumowanie ósmego roku działalności RDK! Dla nas to bardzo ważna chwila. I to z dwóch powodów. Po pierwsze, co jest już tradycją, to Słuchaczy poprosiliśmy o wskazanie najlepszych w roku 2012 – płyt, książek i wydarzeń. Wyniki będą, być może, zaskoczeniem, cieszymy się jednak z bardzo dużego zainteresowania Plebiscytem. Szczegóły przedstawimy w tym wydaniu.

Poznamy także kolejnego Kulturystę Roku. Ten tytuł przyznajemy od 2010 roku - w uznaniu zasług i z nadzieją, że w kolejnych latach wiele jeszcze dobrych słów będziemy mogli o tej osobie i jej działaniach powiedzieć… Wybór nie był łatwy (decyzja musi zapaść jednogłośnie), ale jesteśmy z niego zadowoleni i pewni, że – tak jak w poprzednich latach – okazał się trafny. Przypomnijmy, że nominowani zostali: Przemek Dębowski, Karolina i Piotr Jakoweńko, Daniel Rycharski, Jan Bernad oraz Julita Wójcik.

Dziękujemy za ten rok z nadzieją, że następny będzie jeszcze lepszy i jeszcze bardziej ciekawy – i do usłyszenia po 13-tej!

obszańska/szydłowska/nogaś

na FB 24/24

"Radiowy Dom Kultury" na antenie Trójki w każdą sobotę tuż po 13.

Polecane