Offensywa De Luxe po raz siódmy! Kim Nowak, Myslovitz i inni [WIDEO]

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Offensywa De Luxe po raz siódmy! Kim Nowak, Myslovitz i inni [WIDEO]
Bartosz Waglewski - Fisz. Występowi zespołu Kim Nowak towarzyszył specjalny pokaz mistrza animacji Mariusza Wilczyńskiego. Offensywa De Luxe. 18.01.2013Foto: fot. Jacek Konecki/PR

W ramach dorocznego specjalnego wydania audycji "Offensywa" na Trójkowej scenie wystąpili: Kim Nowak i Mariusz Wilczyński oraz zespoły Myslovitz i Suka.
Koncert odbył się 18 stycznia 2013 o godz. 22.05. Sponsorem wydarzenia była Skoda Auto Polska.

Już po raz siódmy odbyła się Offensywa De Luxe! Jak zawsze, podczas uroczystej gali rozdaliśmy Artystom nasze offensywne Szczoty, którymi wyróżniamy najważniejszych, naszym zdaniem, polskich artystów minionego roku.

W tym roku w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentowali się Kim Nowak z gościnnym udziałem Mariusza Wilczyńskiego - reżyser i mistrz animacji przygotował swój specjalny pokaz, a także Myslovitz i Suka .

Muzycy Kim Nowak w 2012 roku powrócili z albumem "Wilk". Punkowe, garażowe brzmienia i krzyki ustępują kompozycjom, w których dominuje spokój i mroczny klimat niekiedy przypominający ścieżkę dźwiękową do filmów Lyncha czy Tarantino. Autorem wszystkich tekstów na najnowszy album Kim Nowak jest Fisz , a kompozycje są wynikiem jego współpracy z pozostałymi członkami zespołu: gitarzysty Michała Sobolewskiego oraz perkusisty i producenta albumu Piotra "Emade" Waglewskiego.

Myslovitz

Zmiany w zespole dokonały się w kwietniu 2012 roku, a informację o wyborze nowego wokalisty Myslovitz muzycy podali w Trójkowej "Offensywie" >>>

Artur Rojek opuścił grupę po 20 latach jej współtworzenia. "Trzy sny o tym samym" zapowiada pierwszą płytę nagraną bez jego udziału. Premiera albumu przewidziana jest na wiosnę 2013 roku.18 stycznia 2013 roku na Trójkowej scenie usłyszymy trzy nowe piosenki!

Podczas szóstej edycji "Offensywy De Luxe" 24 lutego 2012 roku w Trójce gościła silna reprezentacja łódzko-warszawska w postaci: Cool Kids Of Death , L. Stadt i Niechęć . Zapraszamy do obejrzenia wideo z tamtego koncertu!

Offensywę De Luxe przygotowali i prowadzili  Anna Gacek i Piotr Stelmach .        

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Polecane