Koncert jubileuszowy Polskiej Akcji Humanitarnej

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Koncert jubileuszowy Polskiej Akcji Humanitarnej
Podczas benefisu zabrzmiała m.in. piosenka "Uwaga, uwaga"

Benefis z okazji 20-lecia PAH został zorganizowany, by podziękować wszystkim, którzy przez te lata wspierali działalność Akcji. Zapraszamy na retransmisję wydarzenia!

W tym roku mija 20 lat od momentu, w którym Polska Akcja Humanitarna (PAH) zorganizowała pomoc dla mieszkańców oblężonego Sarajewa. Konwój wyruszył 26 grudnia i właśnie ten dzień jest uznawany za datę powołania organizacji. Przez ten czas PAH działała w 44 krajach na całym świecie, niosąc pomoc ludziom zmagającym się z długotrwałym ubóstwem czy też skutkami wojen i katastrof naturalnych.

Benefis z okazji 20-lecia PAH został zorganizowany, by podziękować wszystkim, którzy przez te lata wspierali działalność Akcji. Wśród zaproszonych gości znaleźli się zarówno darczyńcy indywidualni, przedstawiciele firm, ambasadorzy, pracownicy ministerstw, a także byli i obecni pracownicy i wolontariusze PAH.

Zapraszamy na retransmisję fragmentu wydarzenia na antenie Trójki w Drugi Dzień Świąt (26 grudnia) o godz. 18.05.

Koncert poprowadził Maciej Stuhr, a na scenie wystąpili artyści, którzy wzięli udział w nagraniu jubileuszowej płyty "Uwaga, uwaga": Kuba Badach. Urszula Dudziak, Sebastian Karpiel Bułecka, Anita Lipnicka, Dorota Miśkiewicz, Krzysztof Napiórkowski, Andrzej Sikorowski, Stanisław Soyka, Grzegorz Turnau i Aga Zaryan. Zobacz teledysk do tytułowej piosenki >>>

 

W tym roku Trójka i PAH wspólnie przygotowały akcję charytatywną ŚWIĘTA BEZ GRANIC - dowiedz się więcej >>>

Polecane