Muniek Staszczyk w "Atelier"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Muniek Staszczyk w "Atelier"
Muniek StaszczykFoto: fot. Marcin Żurawicz/ materiały promocyjne

"Old Is Gold" to nasza ulubiona polska płyta 2012 roku. Grudzień to czas podsumowań i spotkań z autorami najfajniejszych tegorocznych płyt. Zaczynamy na naszym podwórku. W roli głównej w "Atelier" Muniek Staszczyk. Bo T.Love w 2012 roku stali się znów tak cool jak nie byli od czasów płyty "Prymityw". Czyli od ładnych paru lat! Ale wrócili w wielkim stylu.

Z Muńkiem pogadamy o rzeczach ważnych, kryzysie, zwątpieniu, miłości do rock’n’rolla, przywiązaniu do tradycji, bezkompromisowości, ale i o tych pozornie błahych. Czy w T.Love wciąż się imprezuje, dlaczego zawsze pokazuje się w ciemnych okularach i co robi na Oxford Street w Londynie. I będzie też o tym, jaka płyta ostatnio ‘walnęła’ (to jego słowo) go najbardziej. Będziecie zaskoczeni!

A gdzieś między naszą rozmową oczywiście muzyka z cudownej "Old Is Gold". I to nie koniec atrakcji! W drugiej części audycji historia zespołu Fleetwood Mac. Wracają w 2013 roku na wyczekaną trasę koncertową, ja już odliczam dni podśpiewując "Dreams". Wielkie oczekiwanie także w "Atelier". W najbliższej audycji część pierwsza audycji Piotra Metza o (dość pokręconej) historii legendarnej grupy. Ciąg dalszy za tydzień!

Szykuje się nam więc mocno tradycyjne "Atelier". W sam raz na ten magiczny, przedświąteczny czas.

Zapraszam w noc z soboty na niedzielę o drugiej,

Anna Gacek

P.S. Tu jesteśmy: www.facebook.com/atelier.w.trojce

Polecane