Pierwsza licytacja (7 grudnia 2012 r.) - 110 665 zł

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Pierwsza licytacja (7 grudnia 2012 r.)  - 110 665 zł
Tegoroczna akcja charytatywna Trójki przebiega pod hasłem Święta bez granic

110 tysięcy 665 złotych - tyle udało się zebrać dzięki Państwu podczas pierwszej świątecznej licytacji w Trójce.

Posłuchaj

Licytacja drewnianego mlecznika z Rwandy od Wojciecha Tochmana
+
Dodaj do playlisty
+

/

W tym roku, po raz pierwszy pod hasłem "Święta bez granic", Program Trzeci, wraz z Polską Akcją Humanitarną, będzie wspierać cierpiących z braku wody w Somalii i Sudanie Południowym.

 

/

Pierwsza licytacja na antenie Trójki  już za nami! W zastępstwie Kuby Strzyczkowskiego prowadzili ją Marek Wałkuski i Marcin Łukawski. 

 

 

/

Najwięcej - 45 tysięcy zapłacono za gitarę Fender Stratocaster Marka Knopflera - ze specjalną dedykacją od artysty dla zwycięzcy aukcji.

23 tysiące słuchacz zadeklarował za minipiłkę nożną Tango 12 z podpisami zwycięzców Euro 2012, czyli reprezentantów Hiszpanii

statuetkę Orła 2003 Marka Kondrata, którą aktor został nagrodzony za rolę Adasia Miauczyńskiego w "Dniu świra" Marka Koterskiego sprzedaliśmy za......9 tysięcy 999 złotych.

Do wylicytowania był jeszcze drewniany mlecznik z Rwandy od Wojciecha Tochmana - sprzedany za 3 tysiące 333 złote.

W zastępstwie naszego trójkowego licytatora Kuby Strzyczkowskiego, który jest w drodze na Gwadelupę licytacje prowadzili Marcin Łukawski i Marek Wałkuski.

A za to specjalne wykonanie trójkowego karpia - słuchacz wylicytował ...13 tysięcy 333 złote 

Dwaj inni  - ZA nic - w sumie 6  tysięcy

Kolejny słuchacz przekazał 10 tysięcy złotych na szukanie wody w Sudanie.

W tym roku po raz pierwszy pod hasłem "Święta bez granic Program Trzeci wraz z Polską Akcją Humanitarną wspiera budowę studni i ujęć wodnych w Somalii i Sudanie Południowym. Dziękujemy za pomoc, a na kolejne licytacje Trójka zaprasza w piątki - 14 i 21 grudnia.

Dziś odbyła się także premiera "Karpia 2012", czyli świątecznej piosenki zaśpiewanej przez dziennikarzy radiowej Trójki, którym w tym roku wyjątkowo towarzyszyli koledzy i koleżanki z "Wiadomości" TVP 1. Zapraszamy do obejrzenia teledysku do utwory, który zamieściliśmy powyżej!

"Karp 2012" znajduje się na specjalnej płycie "Święta bez granic", którą już można zakupić m.in. na  sklep.polskieradio.pl .

/
/

Całkowity dochód z akcji będzie przekazany na rzecz budowy studni i ujęć wodnych w Somalii i Sudanie Południowym.

Zapraszamy na stronę www.swietabezgranic.pl

Polecane