Kasia Stankiewicz na najwyższych obrotach

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kasia Stankiewicz na najwyższych obrotach
Kasia Stankiewicz Foto: fot. Paweł Fabjański/facebook.com/KasiaStankiewiczOfficial

- Są w życiu momenty na sukces i momenty na na ciszę, spokój. Ja przez wiele lat nie odczuwałam potrzeby śpiewania i grania koncertów, a teraz to wraca i jestem gotowa na kolejny etap, znów chcę się dzielić - opowiada w Trójce.

Posłuchaj

Z Kasią Stankiewicz rozmawia Marek Niedźwiecki
+
Dodaj do playlisty
+

W "Markomanii" artystka przyznała, że końca dobiega praca nad nowym albumem, ale wstępem do tego wydarzenia będzie reedycja "Extrapop" z 2003 roku. - Wtedy pojawiały się zarzuty, że ta płyta jest zbyt nowoczesna, zbyt świeża, że może być niezrozumiana. Cieszę się, że dziś ma swoją drugą szansę - podkreśla Stankiewicz.

Premiera płyty 3 grudnia, a już teraz można ją kupić na sklep.polskieradio.pl >>>>

Nad nowym albumem, którego spodziewać się możemy w drugim kwartale 2013 roku piosenkarka pracuje już od 4 lat. - Ten projekt angażuje duży zespół ludzi, powstaje w dwóch krajach, pozostaję na nim wierna mojemu ulubionemu electro, ale pojawiają się też żywe instrumenty - opowiada w rozmowie z Markiem Niedźwieckim.

Na premierową płytę Kasia napisała teksty i skomponowała muzykę, a jej nagrywanie przebiegało w komfortowych warunkach pozwalających na skupienie i koncentrację. - Jestem dumna, że oganęłam całą tę wielką produkcję i już nie mogę się doczekać, kiedy dojdzie do konfrontacji ze światem zewnętrznym - dodaje z radością i już zaprasza na koncerty, które będą nie tylko wydarzeniami muzycznymi, ale też wizualnymi performensami.

Więcej muzyki w Trójce! 

Jak doszło do współpracy z producentem Eddim Stevensem? Dlaczego zdecydowała się na album anglojęzyczny i o czym będzie na nim  opowiadać? O tym, a także procesie nagrywania płyty opowiedziała w rozmowie z Markiem Niedźwieckim. Posłuchaj!

Polecane