"Blade runner" w Trójce!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Blade runner" w Trójce!
Foto: materiały promocyjne/ www.audioteka.pl

W "Liście Osobistej" zaczną dziać się rzeczy niezwykłe. Świat znany dotąd z kart powieści "Blade runner - czy androidy marzą o elektrycznych owcach?" stanie się światem radiowym. Zapraszamy przed radioodbiorniki oraz na transmisję wideo na stronie internetowej!

Posłuchaj

Na słuchowisko zaprasza Piotr Metz
+
Dodaj do playlisty
+

To będzie prawdziwy teatr wyobraźni, w którym będą mogli uczestniczyć szczęściarze zgromadzeni w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej oraz wszyscy słuchacze Trójki i internauci, którzy będą mogli zobaczyć streaming z wydarzenia na naszej stronie internetowej. Ich wszystkich czeka niezwykłe wydarzenie realizowane z udziałem wspaniałych gości.
Powieść ukaże się jako pierwszy w Europie audiobook "Łowca androidów" w systemie dźwięku binauralnego (dźwięku 3D – do odbioru tylko w słuchawkach) i pierwszy tego typu audiobook w Polsce.

/

W trzeciej godzinie audycji Piotra Metza wyjątkowe - jeśli chodzi o formy radiowe - wydarzenie: Realizowane na żywo, z graną na żywo muzyką, w obecności aktorów i publiczności słuchowisko, godzinna adaptacja słynnej powieści Philipa K. Dicka.

W świetnej obsadzie, bo w rolę bohaterów powieści Dicka wcielą się znakomici aktorzy: Andrzej Chyra, Anna Dereszowska, Magdalena Popławska i Łukasz Simlat . Usłyszymy też tajemniczą Ivonę oraz kilka innych głosów – szczegóły niech na razie pozostaną tajemnicą!

A wszystko to w przygotowanej specjalnie na tę okoliczność oprawie muzycznej Wojtka Mazolewskiego i zespołu Pink Freud . Zapowiada się wydarzenie!

Zapraszamy do słuchania Trójki w najbliższą sobotę, 17 listopada, o godz. 21.05.

Polecane