Szczęście jest w nas!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Szczęście jest w nas!
Foto: Glow Images/East News

Musimy tylko do niego dotrzeć. Zatrzymać się w biegu. Pozwolić sobie na życie w danej chwili, a nie myślenie o tym co było czy będzie.

Posłuchaj

Szczęście jest w nas!
+
Dodaj do playlisty
+

Właśnie temu służy akcja "Obecny - podaj dalej" zainicjowana przez Beatę Dyragę, nauczycielkę wewnętrznego rozwoju. Dlaczego warto się poddać się swoim myślom, uczuciom zmywając czy prasując? - To jest potrzebne dlatego, że ludzie strasznie gonią, są w chaosie. Pomimo dostatku w jakim żyjemy w porównaniu z resztą świata, ludzie są nieszczęśliwi - mówi pomysłodawczyni akcji.

Więcej rozmów Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>

Chwilę tworzy to co w nas - nasze uczucia i myśli, ale też to co wokół nas, to, czego doświadczamy. Ludzie najczęściej skupiają się tylko na myśleniu, a przecież jak podkreśla Beata Dyraga człowiek nie jest głową na patyku. Trzeba widzieć, słyszeć, smakować, czuć, przeżywać to co się dzieje w danej chwili, a wtedy odnajdziemy szczęście, które jest w nas.

Audycji "Instrukcja obsługi człowieka" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 11.15. Zapraszamy.

Polecane