Kobiecy biznes jest fantastyczny!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Kobiecy biznes jest fantastyczny!
Foto: fot. z archiwum bohaterek reportażu

- Buduj wizerunek, buduj markę osobistą, w ten sposób zbudujesz mocną markę swojej firmy. A jeżeli klasa, to już na całe życie – przekonuje Ewa Czertak, która w Lady Business Club pomaga kobietom osiągać sukces na własny rachunek.

Posłuchaj

Reportaż Joanny Bogusławskiej "Kobiety biznesu"
+
Dodaj do playlisty
+

Emilia Bartosiewicz i Ewa Czertak po odejściu z pracy na etacie, długo szukały informacji, na kim mogłyby się wzorować tworząc własne firmy i postanowiły stworzyć, dla kobiet takich jak one, spotkania w ich własnym Lady Business Club. Członkinie Klubu wspierają się w prowadzeniu własnego biznesu, a ich spotkania przypominają radosne i kolorowe święto. Długo się do nich przygotowują.

- To spotkania nie tylko dla pań, które mają już bardzo duży biznes, ale także dla tych, które są na początku drogi w osiągnięciu sukcesu - opowiada Emilia Bartosiewicz. Wyjaśnia, że po kilku latach pracy odeszła z korporacji, gdy spostrzegła, że wszystko, co było możliwe do osiągnięcia, zostało już wyczerpane. - Zdecydowałam, że rzucam się na głęboką wodę i robię coś innego. Chodziłam na wiele różnych spotkań dla kobiet, szukałam motywacji, inspiracji. Miałam wrażenie, że nie ma takiego miejsca, do którego chciałabym wracać - mówi o tym jak powstał Lady Business Club.

Inne trójkowe reportaże znajdziesz TU >>>

Ewa Czertak stawia na budowanie osobistej marki osób, które przychodzą do klubu. Uważa, że dobra specyfiką dla Lady Business Club jest klasa i styl. - To wyróżniki kobiety, jej atrybuty i atrakcyjność, które można przełożyć na atrakcyjność biznesu, którym kierują kobiety - mówi coach. Razem z Emilią planują, by te warszawskie spotkania z czasem przerodziły się w platformę biznesową, skupiającą kobiety z całej Polski.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej "Kobiety biznesu".

Polecane