No Women No Art and No Hugo Race!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
No Women No Art and No Hugo Race!
Monika Drożyńska dla No Women No Art

Muzyka i goście - tak można lapidarnie ująć dzisiejszy program. A do tego cała góra zaproszeń na koncerty! Zapraszam tuż po godzinie 19.

O najnowszej płycie Hugo Race Fatalists ładnie już napisano: "piękny, brutalny, prymitywny i transcendentny nowy album nagrany przez Hugo Race'a i jego włoskich przyjaciół, Antonio Gramentieri i Diego Sapignioli, jest zarówno mroczny jak i optymistyczny. Akustyczne instrumenty i subtelna elektronika współgrają z głębokim, przyprawiającym o dreszcze głosem Race'a, te piosenki stanowią unikalne pejzaże łączące folk, eksperymenty, elektronikę i rockowe uderzenia. Na nowej płycie pojawiają się także skrzypaczki: Vicki Brown i Catherine Graindorge oraz klawiszowiec Franco Naddei i kontrabasista Francesco Giampaoli." Dodam tylko, że album "We never had control" jest naszą płytą tygodnia.

Piosenkę tygodnia podbieram z najnowszej płyty The Heavy! Płyta nazywa się The Glorious Dead a nasza piosenka tygodnia to "What makes a good man?"

Apropos dobrych działań - piosenka "Ciggies" zespołu L.Stadt została wykorzystana w kampanii SM- walcz o siebie. Spot można zobaczyć TU.

Pamiętamy o wrocławskim festiwalu Avant Art - będą kolejne karnety! Pamiętamy o trójmiejskich Transvizualiach. Naszymi gośćmi - na czwartek- będą Joanna Stankiewicz i Ola Rzepka. Za sprawą festiwalu No Women No Art. Uwaga Poznań! Warszawa - uwaga na Free Form!

Ponieważ nie mam 3 rąk, postanowiłam, że facebookowy profil audycji PS, przerodzi się w profil Pani Szydłowskiej w radiu. Zatem do naszych (tam) dzikich elektronicznych klimatów dołączą się inne.

 

Agnieszka

27.9.12

LOCO STAR- tv head

METZ- headache

HANDSOME FURS- cannot get, started

THE HEAVY- what makes a good man? /piosenka tygodnia

L.STADT- ciggies

BONAPARTE- boycott everything

HUGO RACE FATALISTS- snowblind /płyta tygodnia

HUGO RACE FATALISTS - no stereotype /płyta tygodnia

THE XX- chained

LOCO STAR- shelter

20-21

BALLADY I ROMANSE- plony (live)

DREKOTY- za

BIFF - pies 1

DREKOTY- poddania

HOLY OTHER- know where

SCHOOL OF SEVEN BELLS - lafaye (Scissor Sisters rmx)

SCHOOL OF SEVEN BELLS- the night

STUMBLEINE- if you

Polecane