Skunk Anansie odwiedzili Listę Przebojów Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Skunk Anansie odwiedzili Listę Przebojów Trójki
Skunk Anansie w TrójceFoto: fot. Darek Kawka

Każdą kolejną płytą wdzierają się na listy przebojów, w tym LP3, na której gościło kilkanaście ich piosenek. W ramach promocji nowej płyty Skunk Anansie odwiedzili Trójkę.

Posłuchaj

Skunk Anansie w "Liście Przebojów Trójki"
+
Dodaj do playlisty
+

W poniedziałek w naszych sklepach muzycznych wreszcie ukazał się kolejny studyjny album Skunk Anansie "Black Traffic". Charyzmatyczna Skin jak zawsze jest bezkompromisowa. Na szóstej płycie w dorobku zespołu nie zabrakło tematów społecznych i politycznych. Piosenka "I Believed In You" została zadedykowana byłemu premierowi Tony'emu Blairowi, na którego Skin głosowała i przez którego czuje się oszukana. 

Zespół szykuje się już do trasy koncertowej (niestety nie przyjadą wtedy do Polski), która rozpocznie się na początku listopada. W trakcie koncertów fani usłyszą kawałki z różnych okresów działalności grupy.

- Masa naszych nowych piosenek jest równie popularna, co te wcześniejsze. Zaśpiewamy więc dużo utworów z nowego albumu, jak i również z "Wonderlustre", jak i tych starszych, które wszyscy uwielbiają - zapowiada w "Liście Przebojów Programu Trzeciego" Skin. Wraz z nią u Marka Niedźwieckiego pojawili się Mark Richardson i Ace.

Polecane