Perkusista The Rolling Stones wśród polskich koni

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Perkusista The Rolling Stones wśród polskich koni
W czasie Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim nasza reporterka Gabriela Darmetko spotkała m.in. perkusistę Stonesów!Foto: fot. Dariusz Pekałowski

- Bardzo mi się podoba w Janowie. Moja żona przyjeżdża tu co roku, a ja jej towarzyszę, o ile pozwala mi na to praca - mówi Charlie Watts, który do swojej stadniny lubi kupować wysoko cenione na całym świecie polskie wierzchowce.

Posłuchaj

Shirley Watts, żona perkusisty Rolling Stones, zapłaciła 370 tys. euro za dziewięcioletnią Etnologię ze stadniny koni w Janowie Podlaskim
+
Dodaj do playlisty
+

Shirley Watts, żona Charliego jest hodowcą koni i przyjeżdża co roku na aukcje i pokazy w Janowcu. - Konie są naprawdę piękne. Ja się nimi nie zajmuję, ale sprawia mi radość, że mamy je w swojej stajni, a mamy ich coraz więcej - dodaje znany muzyk. Podczas tegorocznej aukcji pani Watts nabyła klacz Etnologię za 370 tysięcy euro.

Etnologia
Etnologia fot. Dariusz Pekałowski

Jak podkreśla Marek Trela, prezes janowskiej stadniny, polskie konie są znane na całym świecie, gdyż - dzięki długoletnim wysiłkom - poza piękną urodą i doskonałym ruchem, posiadają tężyznę fizyczną, którą przekazują innym rasom.

Wszystkie relacje znajdziesz TU >>>

Trójka gościła na Dniach Konia Arabskiego jako patron medialny i sponsor nagrody w klasie III. Naszą wybranką została 3-letnia klacz Primera, którą można oglądać w galerii zdjęć.

Polecane