Off Festival z Trójką!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Off Festival z Trójką!
Kadr spotu telewizyjnego OFF Festivalu Foto: źr. off-festival.pl

3 dni, 4 sceny, blisko 100 koncertów. Ponadto spotkania w Kawiarni Literackiej, pokazy filmowe i wycieczki. Na antenie Trójki: relacje i audycje na żywo z terenu festiwalu, wywiady oraz transmisje. A na stronie internetowej - mnóstwo materiałów.

Już 2 sierpnia w Katowicach odbyło się OFF Before Party. W Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek zagrali Matthew Herbert i Alva Noto. Potem w Klubie Hipnoza wysłuchać można było Sleep Party People oraz Nilsa Frahma. Natomiast w klubie Oko Miasta zagrały gwiazdy Electronic Beats.

Także od 3 do 5 sierpnia na czterech festiwalowych scenach - mBank, Leśnej T-Mobile, Trójki oraz Eksperymentalnej - rządziła MUZYKA!

Artur Rojek podkreślił w Trójce , że w tym roku program imprezy jest szczególnie bogaty. - Jak na każdym dobrym festiwalu, nie będzie dało się pójść pod jedną scenę bez uczucia, że coś się traci na innej... - przyznał dyrektor artystyczny. Wśród gwiazd m.in.: Metronomy, Mazzy Star, Savages, Swans, Iggy and the Stooges, DOOM, High Places, Spectrum, The Twilight Sad, Fennesz & Lillevan i wielu, wielu innych! Pełen program można znaleźć TU>>>

Wielkim wydarzeniem były dwie wyjątkowe prezentacje muzyki filmowej. Mikołaj Trzaska zagrał, po raz pierwszy na żywo, piękny soundtrack do wstrząsającej "Róży" Wojciecha Smarzowskiego. A kultowa "Hydrozagadka" Andrzeja Kondratiuka otrzymała nową oprawę dźwiękową, przygotowaną i wykonaną na żywo przez brytyjską grupę Chrome Hoof.

Wszystkie te wydarzenia relacjonowała dla Państwa silna Trójkowa ekipa w składzie: Anna Gacek, Grzegorz Hoffmann, Łukasz Karusta, Piotr Metz i Piotr Stelmach.

Piątek 3.08

Audycje na żywo:

- "Fest Program" (godz. 12.00-14.00)
- "Offensywa" i "Atelier" (godz. 22.00-2.00)

- Relacje: w serwisach oraz o godz. 18.20 i 20.05

 

Sobota 4.08

Audycje na żywo:

- "Myśliwiecka" (godz. 16.00-19.00)
- "Lista Osobista" (godz. 19.00-22.00)
- "Noc Festiwalowa" (godz. 0.00-2.00)

- Relacje: w serwisach oraz o godz. 8.40 i 11.10,

 

Niedziela 5.08

Audycje na żywo:

- "Podsumowanie Off Festivalu" (godz. 20.00-22.00)

- Relacje: w serwisach oraz o godz. 11.05 i 23.15

Ostatnie, pofestiwalowe relacje na antenie Trójki usłyszeć będzie można w poniedziałek 6 sierpnia w porannej audycji "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.00-9.00).

Polecane