Tu i teraz!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Tu i teraz!
In our heads - okładka płyty

Czasami aby odnaleźć siebie trzeba odbyć daleką podróż. Eugene Hutz, motor Gogol Bordello znalazł siebie w Brazylii! Gogol Bordello jest jedną z gwiazd festiwalu Open'er 2012.

6 dni zostało do festiwalu Open'er 2012. Z koncertami, które chcę zobaczyć poradziłam sobie szybko, ale co zapakować do Gdynii? Będzie lato czy będzie lało i powtórka z koncertu Pulp? Strategiczne decyzje :)  Karnety ostatniej szansy oddamy w dobre ręce podczas audycji 3 lipca - już z Gdyni!

Dzisiaj rozmowiałam z Eugenem z Gogol Bordello... Bardzo interesujący człowiek, wielka energia. Liczy się tu i teraz, ten stan może zapewnić muzyka. Trzymam go za słowo!

W roli płyty tygodnia "In our heads" zespołu Hot Chip! Posłuchamy i oczywiście czekamy na ich kolejny koncert w Polsce - w sierpniu, na Nowej Muzyce!

Nie zapominamy o Faith No More na Malcie w Poznaniu, mamy zaproszenia!

A taka informacja napłynęła z obozu Blur:

"Po raz pierwszy w swojej karierze Blur premierowo wykonają nowy materiał na żywo na Twitterze. W poniedziałek 2 lipca o 18.15 czasu brytyjskiego zagrają dwie nowe piosenki, a transmisję będzie można oglądać na całym świecie za pośrednictwem Internetu.
Fani zobaczą premierowe wykonanie dwóch nowych piosenek, nadawane całkowicie na żywo z tajnego miejsca w Wielkiej Brytanii: będą to utwory Under The Westway i The Puritan napisane z myślą o zbliżającym się koncercie w Hyde Parku, na który bilety zostały już wyprzedane.
Damon Albarn mówi: -Napisałem te piosenki do Hyde Parku i nie mogę się doczekać chwili, gdy je ujawnimy i zagramy na żywo”
Wejdź na @blurofficial o 18.15 czasu brytyjskiego, by wysłuchać pierwszego utworu oraz specjalnego wywiadu z zespołem. Grupa zagra kolejny utwór o 19.15."

Do usłyszenia dziś o godz. 19.05,

Agnieszka

28.6.12

THE MACCABEES- pelican

THE WAR ON DRUGS- best night

BRYGADA KRYZYS- nie ma nic

FAITH NO MORE- edge of the world

HOT CHIP- don't deny your heart /płyta tygodnia

HOT CHIP- let me be him /płyta tygodnia

MEGAFAUN- these words

MASHA QRELLA- bluebottle

20-21

GOGOL BORDELLO- immigraniada

GOGOL BORDELLO- start wearing purple

BJORK- crystalline

BJORK- mawal

PUBLIC ENEMY- black is black

NEW ORDER - temptation

ŚWIETLIKI- delikatnienie

JULIA MARCELL- crows

JUSTICE - parade

BLOC PARTY- compliments

L.STADT- ciggies

Polecane