Euro 2012 z Trójką!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Euro 2012 z Trójką!
Przemysław Tytoń broni strzał Giorgosa Karagounisa w meczu otwarcia ME 2012 Polska-Grecja. 8.06.2012. WarszawaFoto: fot. PAP/EPA/LESZEK SZYMANSKI

Pierwsze dwa dni Mistrzostw za nami. Zapraszamy do przeżywania wspólnie z nami kolejnych sportowych emocji! Zachęcamy do słuchania relacji i specjalnych audycji na naszej antenie.

Posłuchaj

Redakcja Sportowa Trójki zaprasza na relacje!
+
Dodaj do playlisty
+

Podczas piłkarskich Mistrzostw Europy na antenie Trójki znajdzie się sporo pozycji poświęconych Euro 2012.

Już 7 czerwca odbyło się specjalne wydanie "Trzeciej Strony Medalu”. Wśród zaproszonych gości byli Jerzy Dudek, Artur Boruc i Jacek Gmoch. Aż do końca turnieju, każda niedzielna "Trzecia Strona Medalu” będzie zdominowana przez tematy piłkarskie.
Przez cały czas Euro 2012, w porannym i popołudniowym "Zapraszamy do Trójki" o godz. 7.40 i 16.40 gości trójkowe "Studio Euro 2012", a wieczorami, o godz. 23.05 będzie można wysłuchać piłkarskich podsumowań dnia. W niedziele rano, o godz. 7.05, 8.05 i 9.05 specjalnie dla kibiców na antenie znajdą się dodatkowe serwisy sportowe.

Bieżące informacje o Mistrzostwach znajdą Państwo w naszym serwisie specjalnym poświęconym Euro 2012 >>
W dni, podczas których rozgrywane są mecze Polaków, Trójka emituje specjalne audycje sportowe: 8 czerwca, w dniu otwarcia mistrzostw, Michał Olszański, Michał Gąsiorowski i Tomasz Gorazdowski relacjonowali mecz Polska - Grecja.

Kolejne audycje 12 i 16 czerwca w godz. 20.30-23.00. W programie komentarze, opinie gości, a przede wszystkim liczne relacje ze stadionów podczas spotkań Polaków. Tomasz Gorazdowski i Michał Gąsiorowski będą także łączyć się ze studiem podczas meczów ćwierćfinałowych, półfinałowych oraz finału.
Najważniejszy mecz kończący Euro 2012 wysłannik Trójki będzie oglądał z trybun stadionu w Kijowie i nadawał relacje podczas specjalnej audycji, do której wysłuchania Trójka zaprasza 1 lipca od godz. 20.00.

Co jeszcze w Polskim Radiu w czasie mistrzostw? Sprawdź TUTAJ

Polecane