Agatha: Nie chciałabym zawieść Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Agatha: Nie chciałabym zawieść Trójki
AgathaFoto: źr. youtube

- Wysłałam piosenkę do konkursu organizowanego przez Empik i tak się miło złożyło, że Trójka mnie wytypowała do finału. Teraz jestem w Opolu i wciąż nie mogę w to uwierzyć - mówiła w Trójce artystka, którą usłyszymy podczas koncertu opolskich Debiutów.

Posłuchaj

Agatha w Trójce
+
Dodaj do playlisty
+

Agatha jest wokalistką, gitarzystką, autorką tekstów, kompozytorką. - Jestem pod wrażeniem, że to wszystko działa dosyć sprawnie. Jako debiutantka jeszcze się w tym wszystkim gubię. Wybrałam piosenkę "Jutro możemy być szczęśliwi”, bo jestem wielką fanką zespołu Raz Dwa Trzy - opowiadała Katarzynie Borowieckiej o przygotowaniach do dzisiejszego koncertu "Kora, Trójka i Debiuty – 30. urodziny Listy Przebojów" .

- Nie chciałabym zawieść Trójki. Wcześniej słyszeli mnie wyłącznie w moim repertuarze, a tu jest wielki show. Mówią mi, że ma być głośniej, mocniej, że to jest Opole! Odchodzę od tej mojej gitarki i trochę się tego wszystkiego boję - wyznała artystka.
Dlaczego Agatha wybrała piosenkę zespołu Raz Dwa Trzy oraz kiedy wejdzie do studia i będzie nagrywać własną płytę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy "Agatha w Trójce" .

Szczegóły o Trójce w Opolu znajdą Państwo TU .

(ed)

Polecane