"Chętnie podłożę nogę Niedźwiedziowi"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Chętnie podłożę nogę Niedźwiedziowi"
Artur Andrus Foto: PR/W. A. Jurzyk

- Będę miał przyjemność współprowadzić koncert jubileuszowy "Listy Przebojów" na festiwalu. Będę starał się Niedźwiedziowi pomagać, rękę podać, ale mam też nadzieję, że nawzajem sobie coś przykrego zrobimy - mówi Artur Andrus zapraszając do Opola.

Posłuchaj

Rozmowa z Arturem Andrusem o 49. KFPP w Opolu
+
Dodaj do playlisty
+

1 czerwca to trójkowy dzień na 49. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! O 20.20 rozpocznie się koncert "Szalone lata 60.!", który poprowadzi Wojciech Mann wraz synem Marcinem. O 21.30 przywitają się z publicznością Marek Niedźwiecki i Artur Andrus, a o 22.45 zabrzmią KULTowePRZEBOJE.

- Chciałbym szczególnie zaprosić na koncert jubileuszowy "Listy Przebojów" połączony z Debiutami opolskimi. Artyści debiutujący w Opolu - ale nie debiutujący w ogóle na scenie, bo są już znani choćby z naszego studia koncertowego i audycji - będą śpiewać piosenki, które przez te lata bardzo wiele dla "Listy" znaczyły - powiedział Artur Andrus goszcząc w popołudniowym "Zapraszamy do Trójki".
Dziennikarz Trójki, który właśnie wrócił z prób w Opolu przyznał, że będzie to dla niego wielka przyjemność współprowadzić ten koncert wraz z pierwszym głosem "Listy". - Będę starał się Niedźwiedziowi pomagać, jak trzeba będzie - podać rękę, gdzieś podprowadzić...
- Nogę podłożyć - rzucił gospodarz popołudniówki Robert Kantereit.
- A to też chętnie, ludzie z przyjemnością oglądają jak się coś przykrego komuś zrobi, mam nadzieję, że nawzajem sobie coś przykrego zrobimy - potwierdził z uśmiechem.

Czy Artur Andrus wyjdzie na scenę w glanach i z pacyfką oraz jak wyglądają próby do 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu dowiesz się słuchając całej Rozmowy z Arturem Andrusem.

W ramach przygotowań polecamy Państwu wysłuchanie historii "Listy" w odcinkach przygotowanej przez Michała Margańskiego >>

Szczegóły wydarzeń opolskich zdradzamy TU>>

(asz)

Polecane