Piątkowa Tonacja Trójki

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Piątkowa Tonacja Trójki
Foto: fot. materiały prasowe

To będą trzy kwadranse z muzyką klubową. Nasze dzisiejsze spotkanie rozpocznę od utworu The Brandt Brauer Frick Ensemble zarejestrowanego w trakcie zeszłorocznej wiedeńskiej edycji festiwalu Electronic Beats.

Sądząc po listach część z Państwa nie mogła wysłuchać koncertu, który retransmitowaliśmy w nocnym wydaniu "Potrójnego Pasma Przenoszenia", tak więc dziś usłyszymy przynajmniej jego mały fragment. Ponadto chciałbym również zainteresować Państwa maksi singlem ukraińskiego producenta Mikhaylo Vityka działającego pod pseudonimem Vakula. Ten Gentelman w bardzo interesujący sposób łączy w moim przekonaniu stylistykę typową dla afroamerykańskich producentów z nagraniami typowymi dla białych artystów działających w przestrzeni muzyki elektronicznej. Swoją drogą pomysł na wydanie płyty w takiej postaci jak widać na zdjęciu, wydaje się być strzałem w dziesiątkę.
Acha, na wczorajszym kolegium jeden z kolegów pyta: "Margan, czy lubisz Aerosmith?”. Odpowiedziałem, że tak, ale tylko w zestawie z RUN – D.M.C. Pomyślałem więc sobie, że może warto przypomnieć nagranie stworzone przez obie formacje. Usłyszymy je w dzisiejszej "Tonacji Trójki".
Zapraszam na wspólny czas tuż po godzinie 15.00
marganmargański

THE BRANDT BRAUER FRICK ENSEMBLE - live from electronic beats 2011
ROBAG WRUHME - tulpa ovi
VAKULA - jvm
VAKULA - analog love
AEROSMITH & RUN DMC - walk this way
LINDSTROM - quiet place to live
Audycji "W tonacji Trójki" można słuchać od poniedziałku do piątku o godz. 15. Zapraszamy.

Polecane