Wrocław
Drzewo zostało posadzone 30 maja 2012 w Parku Południowym w rejonie ul. Waligórskiego.
Drzewko (buk) nosił imię "Ocalić od zapomnienia". Nazwa została zaczerpnięta z piosenki wykonywanej przez Marka Grechutę.
Drzewko (buk) nosił imię "Ocalić od zapomnienia". Nazwa została zaczerpnięta z piosenki wykonywanej przez Marka Grechutę.