Michał Kowalonek nowym wokalistą Myslovitz

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Michał Kowalonek nowym wokalistą Myslovitz
Michał KowalonekFoto: fot. myspace.com/snowmanpoland

Informację muzycy Myslovitz ogłosili w trójkowej "Offensywie". Michał Kowalonek pozostaje jednocześnie w grupie Snowman. W piątek 20 kwietnia Artur Rojek ogłosił, że odchodzi z zespołu.

Posłuchaj

Zmiany w Myslovitz: Myszor i Kowalonek w "Offensywie"
+
Dodaj do playlisty
+

- Obiecuję, przede wszystkim sobie, że nie dam ciała - to pierwsza publiczna informacja nowego wokalisty grupy. Michał Kowalonek przyznał, że propozycję Myslovitz przemyślał, skonsultował z żoną i postanowił jednocześnie nie rozstawać się z Bałwankiem. - Mam przyjemność grać teraz w dwóch najlepszych w Polsce zespołach rockowych - powiedział w rozmowie telefonicznej z Piotrem Stelmachem.

- Tę decyzję znamy już od jakiegoś czasu, przygotowaliśmy się do tego, ale razem z Arturem nie chcieliśmy wprowadzać nerwowości i zbędnych emocji, więc ogłosiliśmy to dziś, wkrótce po informacji, że Artur odchodzi - wyjaśnił Przemek Myszor.

Muzycy podkreślili, że Myslovitz nie przestaje grać, koncertować, a wkrótce wydaje nową płytę. - Mamy dalej tą samą siłę, nie taką samą, bo brzmienie głosu Michała jest inne, ale tą samą, mamy doskonały materiał, świetne piosenki i zapraszam wszystkich, by się o tym przekonali - powiedział Myszor i dodał, że pierwsza piosenka może pojawić się już w przyszłym tygodniu.

Czy Myslovitz się zmieni? Wysłuchaj całej rozmowy z Michałem Kowalonkiem i Przemkiem Kowalonkiem w "Offensywie".


Polecane