"Biegam, bo lubię" w 2012 podbije całą Polskę!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Biegam, bo lubię" w 2012 podbije całą Polskę!
Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski zapraszają na stadiony!Foto: fot. PRSA

Już w sobotę 17 marca startuje nowa edycja akcji stadionowej "Biegam, bo lubię". Do 17 miast jakie były w zeszłorocznej edycji doszło kolejnych 9!

Posłuchaj

Trenerzy zapraszają do swoich miast - Biegam, bo lubię
+
Dodaj do playlisty
+

Organizatorzy akcji - Trójka, portal bieganie.pl oraz FUNdacja BIEGanie - są bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników - spotkania na stadionach gromadziły tłumy, a zainteresowanie akcją w mediach społecznościach przekroczyło oczekiwania.

W 2012, podobnie jak rok wcześniej, audycja "Biegam, bo lubię" będzie obecna na antenie Trójki w każdy czwartek o 17.20 oraz w niedzielę w "Trzeciej Stronie Medalu".

Akcja stadionowa powstała z myślą o zarówno doświadczonych, jak i początkujących biegaczy, którzy - pod okiem profesjonalnych trenerów - chcą regularnie trenować oraz poznawać tajniki prawidłowego oddychania i diety. Przez cały rok w każdą sobotę o godz. 9.30 na stadionach w całej Polsce spotykają się miłośnicy biegania.

- Nazwa akcji "Biegam, bo lubię" doskonale oddaje jej sens. Mówimy o bieganiu i biegamy, bo naprawdę to lubimy. Bieganie jest dla każdego i powinno dawać radość. Naszą akcję kierujemy do wszystkich, a szczególnie do amatorów i tych, który rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem – mówi Krzysztof Łoniewski, dziennikarz Trójki, jeden z prowadzących akcję.

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, rodziców z dziećmi, a nawet ... kobiety w ciąży! Zajęcia Biegam, bo lubię pozwalają także przygotować się do biegów konkursowych i maratonów.

W tym roku zapraszamy do: Białegostoku, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Gdyni, Katowic, Kielc, Koszalina, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Pasłęku, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Słupska, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Wydmin i Zielonej Góry

Zapraszamy na stadiony w każdą sobotę o godz. 9.30! Adresy miejsc, w których się spotykamy, oraz szczegóły akcji można znaleźć na stronie biegambolubie.com.pl

Polecane