Sean Penn tapiruje włosy i daje czadu!!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Sean Penn tapiruje włosy i daje czadu!!
Foto: mat.prasowe

Przypomina wokalistę The Cure, mówi szeptem i szuka nazistowskiego zbrodniarza. Seanna Penna w filmie "Wszystkie odloty Cheyenne’a" można nie rozpoznać.

Posłuchaj

Sean Penn i muzyka rockowa
+
Dodaj do playlisty
+

- To jest najzabawniejsza rola Seana Penna - mówi w "Fajnym Filmie" dystrybutor Marlena Wilcan - On jest cudowny w swojej ekstrawagancji, rozbrajający i bardzo wzruszający. Niesamowite: aktor, który do tej pory był znany z dramatycznych ról, potrafi tak rozbawić publiczność.

Tytułowy Cheyenne, w którego wciela się dwukrotny zdobywca Oscara – Sean Penn, to ekstrawagancki rockman, z którym śpiewał kiedyś Mick Jagger. Jego najlepszym przyjacielem jest obecnie lider zespołu Talking Heads – David Byrne oraz Mary (w tej roli córka Bono – Eve Hewson).

Na potrzeby filmu "Wszystkie odloty Cheyenne’a" Sean Penn pozwolił sobie na zdecydowaną metamorfozę – pofarbował i natapirował włosy, umalował usta na krwistoczerwoną szminką, upudrował twarz, ubrał glamrockowe ciuchy, a nawet zaśpiewał:- Reżyserem jest Paolo Sorrentino. Gdy spotkał się on z Seanem Pennem na festiwalu w Cannes, postanowił nakręcić z nim film. Ten projekt ma świetny scenariusz i dlatego projekt się powiódł. Już po 24 godzinach Penn powiedział: "Tak! Zagram u ciebie!" - opowiada w Trójce dystrybutorka.

W filmie "Wszystkie odloty Cheyenne’a" czołowe miejsce zajmuje muzyka. Na ścieżce dźwiękowej znajdziemy m.in. Iggy’ego Poppa, Jonsi & Alexa, Julię Kent, czy wreszcie fikcyjny zespół "The Pieces of Shit". Jego wokalista – Michael Brunnock został wytropiony na portalu Myspace, a teksty jego piosenek napisali wspólnie David Byrne z Talking Heads i czołowy amerykański bard Will Oldham. "Wszystkie odloty Cheyenne’a" w kinach od piątku, 16 marca.

 

Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.30. Zapraszamy.

usc/mat.prasowe

Polecane