Koncertowy wieczór w "MO"

Dziś w "MO" zaproszenia na trzy spotkania z muzyką na żywo, a każde z nich będzie inne.

Koncertowy wieczór w "MO"

Renata Przemyk. Kadr teledysku do piosenki "Jakby nie miało być"

Foto: mat. promocyjne

Chronologicznie: Bielska Zadymka Jazzowa, Jono McCleery i Renata Przemyk. 

Kolejny raz Trójka patronuje jazzowemu świętu w Bielsku-Białej. Zapraszam na zadymkowy, czwartkowy wieczór 23 lutego, a wystąpią: Ambrose Akinmusire Quintet i Buika. 

Na trzy koncerty przyjeżdża do nas Jono McCleery, którego albumu "There Is" słuchamy wspólnie już od kilku miesięcy. Dokładnie za tydzień zagra w Warszawie i wybierzemy się na ten występ wspólnie. 

A w niedzielę 26 lutego wieczór, na który czekaliśmy długo. W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej stare, nowe i najnowsze piosenki zaśpiewa Renata Przemyk

Do usłyszenia tuż po 22, Mariusz Owczarek