Reinkarnacja, kosmici i życie prywatne

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Reinkarnacja, kosmici i życie prywatne
Shirley MacLaineFoto: Fot.: fragment okładki książki "Mam to za sobą i inne wyznania"

- Shirley MacLaine z perspektywy osoby, która już wiele przeżyła, przygląda się nie tylko swojej karierze filmowej, ale i życiu prywatnemu - mówi Marta Szelichowska z wydawnictwa Axis Mundi.

Posłuchaj

"Fajny film", 8.02.2012
+
Dodaj do playlisty
+

Nie wszyscy wiedzą, że nagrodzona Oskarem wybitna aktorka jest również autorką wielu książek. - Bardzo dużo pisze nie tylko o świecie filmu, ale też o swoich poszukiwaniach duchowych, Wspaniałe są jej opowieści o pielgrzymce do Santiago de Compostella, którą odbyła kilkanaście lat temu - opowiada Marta Szelichowska z wydawnictwa Axis Mundi.

Właśnie ukazała się u nas książka Shirley MacLaine pt. "Mam to za sobą i inne wyznania". Autorka pięknie opowiada o czasach, kiedy pracowała z Elizabeth Taylor, Frankiem Sinatrą. Zdradza kulisy swych związków i romansów z politykami (wśród nich dwóch premierów), naukowcami, dziennikarzami i partnerami z ekranu.

Shirley patrzy krytycznie na współczesny świat, który potrafi irytować, wprawiać w zakłopotanie i prowokować, ale może też zachwycać pięknem, humorem i obietnicą przyszłości.

Audycji "Fajny film" można słuchać od poniedziałku do czwartku o godz. 10.30.

(pg/mat. promocyjne)

Polecane