Renata Przemyk w Trójce!

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Renata Przemyk w Trójce!
Koncert Renaty Przemyk w Trójce, 26.02.2012Foto: fot. PR/W. A. Jurzyk

Podczas koncertu Artystka zaprezentowała piosenki ze wszystkich płyt oraz nowości.
 

Koncertu odbył sie 26 lutego 2012 roku o godz. 20.05, był transmitowany na antenie Trójki i streaming był dostępny na naszej stronie. Sponsorem koncertu była Skoda Auto Polska.

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Jej twórczość można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. 

Koncert był energetycznym wydarzeniem artystycznym podczas którego zostały zaprezentowane utwory ze wszystkich płyt Renaty. Podczas koncertu można było usłyszeć najbardziej znane piosenki, a także te, których artystka dawno nie wykonywała podczas swoich koncertów.  

Utwory zostały  przedstawione w lekko zmienionych aranżacjach, dzięki czemu zabrzmiały świeżo i niebanalnie. Ponadto można było usłyszeć najnowszą piosenkę Renaty Przemyk "Jakby nie miało być" w rozbudowanej wersji instrumentarium. Piosenka oryginalnie nagrana z towarzyszeniem gitary akustycznej i basowej została nakreślona słuchaczom przy pomocy szerokiego wachlarza instrumentów i z udziałem znakomitych muzyków: Maciej Mąka – gitary, Krzysztof Pająk – klawisze, programowanie , Błażej Chochorowski – gitara basowa, Roland , Krzysztof Dominik – perkusja oraz Maciej Inglot – akordeon.

 


Polecane