Trójka - niespokojna pięćdziesiątka

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Trójka - niespokojna pięćdziesiątka
Foto: PR/W. Dorosz

- Z jednej strony czuje się tu doświadczenie, a z drugiej zachwyt i jakąś dziecięcą niesubordynację - mówił Andrzej Poniedzielski pytany, czy Trójka wygląda na 50 lat.

Posłuchaj

Magda Jethon, Andrzej Turski, Andrzej Poniedzielski o przyszłości Trójki ("Za, a nawet przeciw", Trójka, 5 stycznia 2012)
+
Dodaj do playlisty
+

- Ależ skąd! Góra 25, bo o wieku nie decyduje metryka, a stan ducha, a ten u Trójki oceniam najwyżej, jak potrafię - powiedział z przekonaniem Andrzej Turski, były dyrektor Programu 3.

Skąd to pytanie w audycji Kuby Strzyczkowskiego? Otóż przed nami rok niezwykły. Program Trzeci kończy 50 lat, a to nie przelewki. - Oczywiście atrakcji będzie dużo, ale nie chcę jeszcze zdradzać niespodzianek. Najbardziej cieszę się, że powstaje spektakl w gwiazdorskiej obsadzie zatytułowany "Trójka do potęgi", który będzie miał premierę 30 marca - zapowiedziała dyrektor Programu 3 Magda Jethon.

Chociaż do rocznicy jeszcze kilka miesięcy, świętować zaczniemy lada dzień. Już w najbliższą sobotę, 7 stycznia, odbędzie się nasza Studniówka!

- Kobieta ma tyle lat na ile się czuje, a my chyba możemy powiedzieć, że czujemy się bardzo dobrze. Poza tym, wiek nie jest ważny, gdy w grę wchodzi uczucie - podkreśliła Magda Jethon w odpowiedzi na głosy słuchaczy.

Maria Czubaszek, pisarka i satyryk zauważyła, że dziś Trójka wygląda nawet lepiej, niż dobre 30 lat temu. - Ja na temat urody nie bardzo lubię się rozwodzić, ale cenię to, co jest wewnątrz - intelekt, bystrość, dowcip i uważam, że Trójka wszystko to ma - stwierdziła w rozmowie z Kubą Strzyczkowskim.

Jak zwykle w "Za, a nawet przeciw" swojej opinii wyraz na antenie mogli dać słuchacze. Podkreślali, że Trójka łączy luz młodzieńczości i powagę dorosłości, ścigali się w liczbie lat, od których jej słuchają, a nawet kto jest bardziej uzależniony. Nie zabrakło także życzeń - by w drugim 50-leciu nauczyła się jeździć na deskorolce oraz narzekań - na brak trójkowych gadżetów.

 

Aby dowiedzieć się dlaczego Kuba Strzyczkowski wybrał do audycji piosenkę "To jest to", dlaczego Trójka nie potrzebuje liftingu oraz usłyszeć więcej wspomnień wysłuchaj całej audycji "Za, a nawet przeciw, 5 stycznia 2012", w której wypowiadały się także Krystyna Czubówna i Magda Umer.

 

Polecane