Karanie rowerzystów

Niby powinni być traktowani lepiej. Znają przepisy ruchu drogowego i potrafią poruszać się w mieście.

Karanie rowerzystów

Rowery

Foto: Glow Images/East News

 A jednak rowerzyści posiadający prawo jazdy w przypadku wykroczenia otrzymują oprócz mandatu, także punkty karne. Gdy dużo ich nazbierają - muszą iść na egzamin sprawdzający.

Rowerzystom, którzy nie mają żadnego pozwolenia na prowadzenie pojazdów, żadne punkty i egzaminy nie grożą.  Wkrótce ma się to jednak zmienić i wszyscy cykliści będą karani jednakowo. Czy to dobrze? Zastanowimy się nad tym w programie.

Dziś niezwykły wieczór w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce - z udziałem wielu znakomitych gości odbędzie się benefis Marka Niedźwieckiego. W audycji relacja w tego wydarzenia.
 
Zapraszam od 6.00 do 9.00,

Marcin Łukawski