Idą święta: złoty samorodek od Jacka Hugo-Badera

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Idą święta: złoty samorodek od Jacka Hugo-Badera
Samorodek od Jacka Hugo-BaderaFoto: Fot. Marzena Leśkiewicz

Podczas podróży przez Rosję Jacek Hugo-Bader został obdarowany samorodkiem przez oligarchę, najbogatszego człowieka na Kołymie. Reportażysta chce pomóc dzieciom i przekazuje Trójce na aukcję ten właśnie przedmiot.

Jacek Hugo-Bader będzie gościem Kuby Strzyczkowskiego podczas licytacji 2 grudnia. Złoty samorodek z Kołymy waży prawie 9 gramów, próba 900. Oprawiony, na podstawce z herbem Magadanu, z certyfikatem i ciekawą historią.

To nie jedyny wspaniały przedmiot, jaki będziemy licytować w trakcie drugiej już tegorocznej aukcji w ramach akcji "Idą Święta"? Co jeszcze podarowały nam na ten szczytny cel znane osoby? Sprawdźcie Państwo sami na stronie idaswieta.pl.

Nasi słuchacze nie zawiedli już tydzień temu. W czasie pierwszej aukcji zebraliśmy 65 815 zł. Dodajmy jeszcze, że z SMS-ów wysyłanych w jej trakcie udało się zebrać 54 000 zł. A co licytowaliśmy? Sprawdźcie Państwo sami na stronie idaswieta.pl.

Dzięki akcji "Idą Święta" od kilku lat wspieramy rodzinne domy dziecka z całej Polski. Pomagamy dzieciakom z tych domów wyrównać szanse edukacyjne. Dzięki Waszej hojności przez cały rok podopieczni Fundacji Świętego Mikołaja biorą udział w zajęciach językowych, wyrównawczych, sportowych i artystycznych. Poznają najciekawsze miejsca w Polsce, spełniają swoje marzenia. Wiemy, że dodatkowa edukacja pomoże im w lepszym starcie w dorosłość.

Wszystkie zebrane w czasie akcji pieniądze trafiają na konto Funduszu Edukacyjnego.

Polecane