Snowman w "Offensywie"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Snowman w "Offensywie"
SnowmanFoto: fot. M.Kłusak/mat. promocyjne

- Najważniejsze na tej płycie jest to, czego na niej nie ma! - mówi tajemniczo Michał Kowalonek, zapraszając na trójkowy koncert, w którym Snowman zaprezentuje materiał z najnowszej płyty.

Transmisja koncertu na antenie Trójki 25 listopada o godz. 22.05. Zapraszamy i oddajemy głos członkom zespołu:

Trzy lata minęły od naszej pierwszej długogrającej płyty. W międzyczasie stworzyliśmy dwa soundtracki do niemych filmów i muzykę do dwóch spektakli teatralnych, dzięki czemu wymazaliśmy ze świadomości rewiry, których nie lubimy, prostą drogą twórczą.
 
Rozwój był zawsze naszym głównym celem, nie jedynym, ale jednym z pierwszych. Dlatego bez fałszywej skromności naszym zdaniem to album znacznie przystępniejszy od poprzedniego, pełniejszy, dosłowniejszy i zdecydowanie bardziej - żartobliwie mówiąc - "pro ludzki".

"The best is yet to come" to w końcu zaczątek brzmienia i koncepcji, które zdecydowanie definiują nas przede wszystkim jako pewnych siebie przyjaciół, co pozwala nie skupiać się na ograniczeniach, tylko na możliwościach.

Szósty, lotny członek zespołu SNOWMAN - producent w osobie Marcina Borsa - pozwolił nam spojrzeć na siebie i na nowy materiał bardziej krytycznie i z większym dystansem.
 
Tym sposobem drugi raz oddajemy się pod Waszą ocenę, licząc na szczery otwarty odbiór tego, co stworzyliśmy. Zespół, Producent, Przyjaciele, Muzycy, Goście, rewelacyjne Studio w Lubrzy i we Wrocławiu oraz Wydawca to mieszanka, która dała nam prawdziwą fontannę pomysłów, ale też czasami wulkan szarego pyłu. I choć brzmi to patetycznie, album jest skończony. Jest Wasz!
 
Zapraszamy na koncertową wersję premierowego albumu "The best is yet to come" – do legendarnego studia radiowej Trójki! Muzyczne niespodzianki gwarantowane.
 
Wasz SNOWMAN :)

 

 

Grupa zagra w składzie:

Michał Kowalonek - gitara elektryczna, wokal, blanc noise
Adam Brzozowski - piano, noir noise
Paweł Postaremczak - saksofon tenorowy
Grzegorz Książkiewicz - bas
Daniel Karpiński – perkusja

Polecane