"Do południa" o tym, "jak zostaliśmy światowcami"

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
"Do południa" o tym, "jak zostaliśmy światowcami"
Wojciech Mann i Krzysztof MaternaFoto: Fot. Wojciecha Manna: Przemysław Goławski, Polkie Radio, fot. Krysztofa Materny: Wikimmedia Commons, lic. CC, Kotoviski

Już w najbliższy czwartek na półkach księgarskich w całej Polsce pojawi się nowa książka Wojciecha Manna! Oczywiście z Trójkowym Znakiem Jakości!

Posłuchaj

7.11.2011 "Do południa" - Jedną z anegdot opowiada Wojciech Mann
+
Dodaj do playlisty
+

Tym razem jednak Uwielbiany Przez Słuchaczy Trójki Redaktor (UPSTR) nie jest jedynym autorem (jak w przypadku "RockManna"), a… współautorem! Książka nosi tytuł "Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy światowcami" i wraz z Mannem napisał ją jego wieloletni przyjaciel i partner telewizyjno- sceniczny – Krzysztof Materna. Jest zbiorem wspomnień – co zresztą sugeruje czytelnikowi tytuł – z najdziwniejszych podróży, jakie obaj panowie odbyli wspólnie w nieodległej, bo kilkudziesięcioletniej przeszłości – wspólnie i osobno, zawodowo jak i w celach wyłącznie prywatnych. Spotkanie z mafią, oko w oko, na Sycylii? Proszę bardzo! Dość osobliwe podejście do szaleństw w Acapulco? Oczywiście! Program artystyczno-muzyczny na TSS "Stefan Batory"? Są nawet zdjęcia!

/

O książce przedpremierowo opowiemy w poniedziałkowym wydaniu "Do południa", a Wojciech Mann przypomni historię z jednej ze swych licznych amerykańskich eskapad. Rozdamy też egzemplarze "Podróży małych i dużych" (z autografami autorów), licząc także na Państwa wspomnienia – z pierwszych wyjazdów na Zachód lub Wschód, na opowieści o tym, jak wszyscy "zostaliśmy światowcami".

Od 9.00 zapraszają Katarzyna Borowiecka i Michał Nogaś

Polecane