Podsumowanie Targów Książki i Festiwalu Conrada w Krakowie

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Podsumowanie Targów Książki i Festiwalu Conrada w Krakowie
Foto: mat. promocyjne

Niedziela to ostatni dzień zarówno 15. Targów Książki w Krakowie jak i 3. Festiwalu Conrada. Zapraszamy do słuchania "Magazynu Bardzo Kulturalnego" dziś o godz. 19.00.

Posłuchaj

"Magazyn Bardzo Kulturalny", 6 listopada 2011
+
Dodaj do playlisty
+

Tradycją też naszych wokółtargowych spotkań jest obecność w audycji podsumowującej Prezes Targów w Krakowie– Grażyny Grabowskiej oraz twórcy z krakowskiego środowiska. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, tym twórcą będzie poeta, redaktor, publicysta "Tygodnika Powszechnego" – Wojciech Bonowicz. Łączy on oba wydarzenia. Tak więc wystąpi także w roli reasumującego Festiwal Conrada.

 

Marcin
Marcin Hycnar na gali Talentów Trójki

W roli gościa specjalnego z kolei wystąpi… Marcin Hycnar – aktor Teatru Narodowego w Warszawie, student II roku reżyserii  Akademii Teatralnej,Talent Trójki 2011 w kategorii: Teatr. Niespodzianką jest, że Marcin Hycnar znalazł się na liście gości Targów Książki w Krakowie Na Tragach są bowiem nie tylko książki - są także audiobooki. W nagraniu jednego z nich aktor brał udział. Więcej - jest on już po swoim debiucie reżyserskim - w Och–Teatrze wyreżyserował spektakl jubileuszowy Montowni (15-lecie grupy) – "Aaa Zatrudnimy clowna".

Przypomnę, że „wzięliśmy sobie do serca” hasło 15. Targów: „Nie myśl, że książki znikną” (tytuł książki wywiadu z Umberto Eco i Jeanem Claudem-Carriere).

 

Zapraszamy do Pałacu Pod Baranami.

Targi w Krakowie, Festiwal Conrada i Krakowskie Biuro Festiwalowe

Baszka Marcinik i Wojciech Dorosz – wydawca.

Polecane