Twarde postulaty Stronnictwa

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Twarde postulaty Stronnictwa
Jolanta FedakFoto: PR

Jolanta Fedak (PSL): W nowej koalicji absolutnie nie poprzemy legalizacji narkotyków i związków partnerskich.

Posłuchaj

Jolanta Fedak w "Salonie politycznym Trójki", 12 października 2011
+
Dodaj do playlisty
+

- Z informacji jakie otrzymaliśmy od premiera i wicepremiera nie wynika, jakoby rozmowy koalicyjne były szczególnie trudne. Przedłużenie działania obecnego rządu wynika raczej z konieczności przeprowadzenia zmian o charakterze legislacyjnym - powiedziała minister pracy Jolanta Fedak (PSL).

Przyznała, że restrukturyzacja rządu nie ma jeszcze ostatecznego kształtu, ale jej efektem powinna być większa funkcjonalność.

Jolanta Fedak wyjaśniła, że jej dalsza praca w rządzie zależy od propozycji Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka. Fakt, że w wyborach nie uzyskała mandatu nie powinien stanowić przeszkody w sprawowaniu funkcji ministra. - W obecnym rządzie niektórzy ministrowie nie mieli mandatów, a bardzo dobrze sprawowali swoje funkcje - podkreśliła w "Salonie politycznym Trójki".

Minister pracy skomentowała także kandydatury PSL na wicemarszałka Sejmu oraz współpracę swojego resortu z Ministerstwem Finansów. Wysłuchaj całej rozmowy w "Salonie politycznym Trójki, 12 października" a dowiesz się więcej.

Audycji można słuchać codziennie o godz. 8.13. Zapraszamy.

(asz)

Polecane