Nosowska: Czekam na werdykt fanów

  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Mail
Nosowska: Czekam na werdykt fanów
Foto: Fot.: mat. prasowe

Już w piątek ukaże się piąta solowa płyta wokalistki Hey. O swoim samopoczuciu związanym z premierą artystka opowiedziała w Trójce.

Posłuchaj

Katarzyna Nosowska w Trójce
+
Dodaj do playlisty
+

- Denerwuję się nieprzyzwoicie mocno – mówiła w audycji "Do Południa" Katarzyna Nosowska. W rozmowie z Ewą Lipowicz i Michałem Nogasiem artystka zdradziła, iż w przededniu wydania nowego albumu tkwi w paradoksie: z jednej strony chce się podzielić swoim nowym dziełem z drugiej przeżywa trudny czas związany z medialną promocją, za czym osobiście nie przepada.

Pierwszy od czterech lat autorski album Nosowskiej ukaże się już w najbliższy piątek, 23 września. Kompozytorem wszystkich piosenek na krążku zatytułowanym "8" jest Marcin Macuk, odpowiedzialny również za wcześniejszy autorski album wokalistki "UniSexBlues". Wszystkie teksty tradycyjnie napisała Nosowska. - Ta płyta jest dla mnie dosyć przełomowa, bo powstawała w tym trudnym dla kobiety momencie i bardzo bym chciała, żeby ktoś ją polubił - powiedziała wokalistka, która niedawno obchodziła okrągłe urodziny...

Więcej na temat krążka i rytmu, w jakim powstawał, w dźwięku: "Katarzyna Nosowska w Trójce".

Polecane