Kolumbia ma nowego prezydenta. Audycja Moniki Suszek
Kolumbia ma nowego prezydenta. Audycja Moniki Suszek
Prawicowy outsider - Abelardo de la Espriella, nazywany kolumbijskim Bukele, zdecydowanie wygrał wybory prezydenckie w tym kraju. Obiecuje wojnę z kartelami i budowę nowych więzień. Czy jego model zadziała w drugim co do wielkości kraju Ameryki Południowej?
Dodaj do playlisty